Aprobaty atesty

aprobaty na szambo

Produkowane szamba betonowe mogą zostać w legalny sposób wprowadzane do obrotu oraz stosowane przy wykonywaniu robót budowlanych wyłącznie pod warunkiem, że producent szamb posiada APROBATĘ TECHNICZNĄ oraz szereg innych dokumentów, m.in. ATEST HIGIENICZNY.

Oferowane przez nas szamba spełniają wszelkie niezbędne wymogi i posiadają niezbędną APROBATĘ TECHNICZNĄ oraz ATEST HIGIENICZNY. Produkowane przez firmę Lider-Szamba szambo dwukomorowe oraz inne typy szamb betonowych wykonane są z materiałów najwyższej jakości przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji, co zapewnia szczelność oraz gwarancję na długi okres użytkowania. Odpowiednia budowa szamb zapewnia im również znaczną trwałość i sprawia, że każde nasze szambo betonowe może być użytkowane latami.

Posiadamy APROBATĘ TECHNICZNĄ O NUMERZE …, która pozwala produkować zbiorniki żelbetonowe do gromadzenia nieczystości. Posiadamy również ATEST HIGIENICZNY O NUMERZE … Kupując oferowane przez nas szamba Klient ma pewność, że będą one nie tylko solidnym, ale i w pełni legalnym punktem kanalizacyjnym każdego budynku.

Oceń nasz usługi