Błyskawiczny transport

transport szamba

Wraz z rozpoczęciem produkcji szamb betonowych ważnym zadaniem firmy Lider-Szamba było stworzenie odpowiedniego zaplecza logistycznego, które zapewniać będzie sprawną i szybką możliwość transportu zbiorników na szamba do każdego Klienta.

Firma Lider-Szamba, której zadaniem jest budowa szamb trwałych, funkcjonalnych i szczelnych –zapewnia tani transport oraz darmowy montaż nie tylko szamb jednokomorowych, ale również dwukomorowych i wielokomorowych na terenie całego kraju. Termin dostawy każdego szamba ustalany jest indywidualnie.

Jako ceniony na rynku producent szamb mamy możliwość zaoferowania transportu zamówionego produktu do każdego zakątka naszego kraju. Dysponujemy autami transportowymi z HDS, dzięki czemu możemy bez problemu dostarczyć zbiornik o pojemności od 4 do 12 m3. Dzięki naszym dużym możliwościom logistycznym koszty transportowe, jakie poniesie Klient na zakupione w naszej firmie szamba betonowe są bardzo niskie, co będzie opłacalne nawet dla Klientów z odległych województw.

Oceń nasz usługi