Montaż gratis

montaż szamba

Szamba betonowe produkowane przez naszą firmę wyróżnia wysoka trwałość, szczelność i wytrzymałość. Szczególnie ważny dla przyszłej niezawodności jest ich prawidłowy montaż. Wymaga on fachowej wiedzy i specjalistycznego sprzętu. Firma Lider-Szamba, jako ceniony producent szamb, w cenie każdego zakupionego zbiornika oferuje swoim Klientom montaż gratis.

Po uzgodnieniu szczegółów z Klientem, w ustalonym terminie odbywa się załadunek wszystkich elementów szamba do naszych aut z HDS. Następnie szambo dwukomorowe lub innego typu szambo wybrane przez Klienta zostaje w odpowiedni sposób zabezpieczone i dostarczone w miejsce docelowe, a potem rozładowane i zamontowane przez naszych specjalistów w wyznaczonym miejscu.

Montaż szamb betonowych polega na osadzeniu zbiornika oraz wszystkich pozostałych elementów szamba w przygotowanym wcześniej wykopie. W dalszej kolejności odbywa się montaż płyty wierzchniej. Przyklejenie płyty wierzchniej wykonuje się za pomocą specjalnego kleju mrozo- i wodoodpornego. Na samym końcu przykleja się komin oraz usadawia dekiel betonowy szamba.

Oceń nasz usługi