O firmie

Firma LIDER-SZAMBA powstała w … roku. Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja profesjonalnych i jednocześnie tanich szamb betonowych. Nadrzędnym celem jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości i wytrzymałości oraz pełne zadowolenie Klientów z zakupionego asortymentu. Produkcję zbiorników na szamba rozpoczęliśmy w Radomiu, a następnie objęliśmy swoim zasięgiem rynek całej Polski. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. szczelne szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe oraz dodatki do szamb.

Nasza firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem związanym zarówno z procesem produkcji, jak również montażem nowoczesnych systemów odprowadzania ścieków. Oprócz zbiornika na szambo w ofercie mamy również zbiornik na deszczówkę. Proces produkcji szczelnych szamb jest wynikiem prowadzonych przez nasz zespół długoletnich doświadczeń. Dzięki nim uzyskiwane produkty cechuje długi i bezawaryjny okres użytkowania. Ponadto zdobyte przez nas doświadczenie pozwoliło uzyskać najwyższą jakość produkcji oraz usług związanych z montażem szczelnych szamb betonowych. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, którymi zostaliśmy wyróżnieni. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty i atesty, które wymagane są do produkcji i sprzedaży zbiorników na szambo.

Nasze produkty to wysokiej klasy szczelne szamba betonowe, które wykonywane są dla każdego Klienta indywidualnie – po wcześniejszym złożeniu zamówienia zawierającego niezbędne do procesu produkcji wymiary oraz pojemność szamba. Wytwarzane produkty są więc dostosowywane do potrzeb każdego z naszych Klientów indywidualnie. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby wytwarzane produkty były najlepsze w swojej klasie. W przypadku budynków, które nie są podłączone do kanalizacji trwałe rozwiązanie problemu nieczystości bytowych stanowi szambo betonowe. Cena oferowanego przez nas produktu jest niezwykle atrakcyjna.

Nasz profesjonalizm oparty jest na wieloletnim doświadczeniu. Stale poszerzamy i zdobywamy wiedzę i na bieżąco analizujemy potrzeby Klientów, aby mogli otrzymywać od nas fachową pomoc i wsparcie. Każdy zbiornik na szambo oferowany przez naszą firmę produkujemy z najwyższej klasy materiałów. Cały asortyment posiada pełną dokumentację techniczną, która potwierdza wysoką klasę produktów.

W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, rzetelnie spełniając jego potrzeby i oczekiwania. Nasze rozwiązania w jak największym stopniu dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo tanie szambo o zróżnicowanych wymiarach i pojemnościach. Wykonujemy również projekty indywidualne. Produkujemy nie tylko zbiornik na szambo, lecz również trwały zbiornik na deszczówkę o najwyższej klasie wykonania.

W ofercie posiadamy m.in. tanie szamba jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe oraz dodatki do szamb betonowych. Cena produktów z pewnością zachęci Klientów do ich zakupu. Ręczymy za jakość naszych produktów – produkowane przez naszą firmę szczelne szambo betonowe posiada aż 3-letni okres gwarancji. Każdemu z naszych Klientów zapewniamy błyskawiczny, przystępny cenowo transport zakupionego produktu. Montaż szamb wykonujemy gratis. Nasza oferta obejmuje również wysokiej jakości zbiornik na deszczówkę.

Oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzuje wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Zapewniamy również kompleksową obsługę Klienta, profesjonalne, fachowe doradztwo techniczne oraz terminowe realizacje powierzonych do realizacji zamówień. W procesie produkcji stosujemy najnowsze technologie, które mają kluczowe znaczenie w przypadku jakości i trwałości na powstałe szczelne szambo.

Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów hurtowych, jak również indywidualnych w celu wybrania odpowiedniego dla siebie zbiornika oraz ustalenia szczegółów niezbędnych do realizacji zamówienia. Nasza firma to najlepszy sposób na tanie szambo. Z pewnością każdy z naszych potencjalnych Klientów znajdzie w ofercie to, czego szuka. Nasza oferta na zbiornik na szambo jest bogata i stanowi odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie Klientów na tego typu produkty.

Oferta skierowana jest do Klientów, którzy cenią sobie dokładne wykonanie, jakość i trwałość produktu przy jednoczesnej niewygórowanej cenie. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz z firmami, które chcą kupić szambo betonowe. Cena produktu jest konkurencyjna i przystępna dla każdego Klienta.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ naszej firmy.

Skontaktuj się z nami
Otrzymasz
GWARANCJĘ
NAJNIŻSZEJ CENY
szamba kontakt
dlaczego my?
doradztwo przy wyborze szambaPEŁNE DORADZTWO PRZY WYBORZE
zbiorniki na gnojowicęNISKIE CENY
tanie zbiorniki na deszczówkęDOSTARCZAMY ZAKUPIONY TOWAR
montaż i serwis zbiornikówMONTAŻ I SERWIS
producent zbiornikówTYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW