Szamba betonowe Jelenia Góra

Nasze szamba betonowe dla miasta Jelenia Góra charakteryzuje wysoka trwałość i niska cena! Producent szamb betonowych zajmuje się tworzeniem i montażem zbiorników na ścieki i inne nieczystości. Doskonale wiemy, że ogromna znaczenie oprócz precyzyjnego wykonania ma również odpowiednie zabezpieczenie szamba. Dlatego też poza zbiornikami jednokomorowymi, dwukomorowymi oraz wielokomorowymi oferujemy także szeroki wybór dodatków. Asortyment zawiera zbiorniki an szambo, deszczówkę i gnojowicę w rozmiarach 4,6,8,10 i 12m3.

Szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Dodatki do zbiorników to np. włazy betonowe, które umożliwią zabezpieczenie zbiornika i uchronią domowników przed wypadkiem. Ogromne znaczenie ma tworzywo z jakiego taki właz został wykonany, dlatego też oferujemy modele betonowe oraz żeliwne. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że właz będzie odporny, a jednocześnie skutecznie będzie izolował nieprzyjemny zapach. Dostępne rozmiary zbiorników to 4,6,8,10 i 12m3. W województwie dolnośląskim obsługujemy wiele miejscowości, a Jelenia Góra to jedna z najważniejszych, gdzie dowozimy szamba betonowe.

Producent szamb betonowych Jelenia Góra

Jako producent szamb betonowych cenimy sobie również innowacyjne rozwiązania, które ułatwią codzienną opiekę nad zbiornikiem. Dlatego też oferujemy szybkozłączki pozwalają one na opróżnianie szamba nawet podczas nieobecności domowników w Jeleniej Górze.

Jak widać istnieje szeroki wybór dodatków, jeśli chodzi o doposażenie oczyszczalni przydomowych. Co więcej, nasza firma oferuje wysoką jakość wykonania w dobrej cenie, dzięki czemu stanowi konkurencję dla innych tego typu działalności.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Jeleniej Góry, zapewniając im kompleksowe usługi.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)