Szamba betonowe Legnica

Wykonujemy wysokiej jakości szamba betonowew dla klientów z Legnicy i okolic. Jeśli budujesz dom w miejscu, do którego nie można doprowadzić sieci kanalizacyjnej to takie zbiorniki będą najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli chcesz żeby były ekonomiczne i spełniały odpowiednie funkcje konieczne jest dopasowanie ich pojemności do liczby mieszkańców oraz ilości zużywanej wody. To bardzo ważne, ponieważ jeśli wybierzemy zbyt mały zbiornik będzie się ona za szybko napełniał, natomiast zbyt duży nie będzie ekonomiczny.

W niewielkich domach, a także obiektach letniskowych najlepsze będą szamba, których pojemność wynosi od 1 do 9 m3, natomiast dla budynków wielorodzinnych niezbędny będzie zbiornik o minimalnej pojemności 12 m3.

Oferujemy modele jedno-, dwu- i wielokomorowew, wszystkie z nich zostały wykonane z wysokiej jakości betonu, dzięki czemu są wwytrzymałe i odpornew na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Doskonale wiemy, że wbudowa szambaw to spora inwestycja, dlatego też zdecydowaliśmy się na wyposażenie ich w gotowe przejścia szczelne umocowane na stałe, dzięki czemu kupujący mogą samodzielnie zamontować rurę PCV.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu, podczas którego udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.