Szamba betonowe Legnica

Wykonujemy wysokiej jakości szamba betonowe dla miasta Legnica i okolic. Jako producent szamb betonowych dajemy najniższą cenę na rynku oraz darmowy transport i montaż we wskazanym miejscu. Oferujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę w rozmiarach 4,6,8,10 i 12m3. Jeśli budujesz dom w miejscu, do którego nie można doprowadzić sieci kanalizacyjnej, to takie zbiorniki będą najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli chcesz, żeby szamba były ekologiczne, ekonomiczne i spełniały odpowiednie funkcje, konieczne jest dopasowanie ich pojemności do liczby mieszkańców oraz ilości zużywanej wody. To bardzo ważne, ponieważ jeśli wybierzemy zbyt mały zbiornik na szambo, będzie się ona za szybko napełniał, natomiast zbyt duży nie będzie ekonomiczny. Miasto Legnica jest ważne dla naszego biznesu.

Szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3

W niewielkich domach, a także obiektach letniskowych najlepsze będą szamba, których pojemność wynosi od 1 do 9 m3, natomiast dla budynków wielorodzinnych niezbędny będzie zbiornik o minimalnej pojemności 12 m3.

Oferujemy modele jedno-, dwu- i wielokomorowe, wszystkie z nich zostały wykonane z wysokiej jakości betonu, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Rozmiary szamba to 4,6,8,10 i 12m3.

Producent szamb betonowych Legnica

Doskonale wiemy, że budowa szamba w mieście Legnica to spora inwestycja. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wyposażenie ich w gotowe przejścia szczelne umocowane na stałe, dzięki czemu kupujący mogą samodzielnie zamontować rurę PCV.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu, podczas którego udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)