Szamba betonowe Wałbrzych

Kompleksowe usługi w dobrej cenie świadczymy klientom na terenie Wałbrzycha. Zajmujemy się produkcją, montażem, a także transportem szamb betonowych. Co więcej klientom, którzy zdecydują się na zakup naszych zbiorników zapewniamy bezpłatny montaż.

Doskonale wiemy, że skuteczność i wytrzymałość szamba betonowego zależy od jego prawidłowej instalacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego dokładnie wiemy, jak zabezpieczyć grunt przed zapadnięciem, a także jak ochronić zbiornik przed zalaniem podczas roztopów i intensywnego deszczu.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie modelami. Jednokomorowe doskonale sprawdzą się dla niewielkich domów jednorodzinnych lub domków letniskowych. Dwukomorowe natomiast będą dobre dla domów o większym metrażu oraz wielorodzinnych.

Odpowiednie dopasowanie wielkości zbiornika pozwoli Ci na ekonomiczną eksploatację, ponieważ zbiornik nie będzie napełniał się ani zbyt szybko, ani zbyt wolno, co pozwoli Ci na regularny wywóz nieczystości.

Klientów z Wałbrzycha zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkowane przez nas szamba betonowe to wysoka jakość w dobrej cenie, dlatego będą one doskonałym rozwiązaniem dla każdego obiektu, który nie ma połączenia z siecią kanalizacyjną.