Szamba betonowe Wałbrzych

Wytrzymałe szamba betonowe 4,6,8,10 i 12m3 dostarczamy w dobrej cenie mieszkańcom miasta Wałbrzych. Jako producent szamb betonowych zajmujemy się ich produkcją, montażem, a także transportem. Gwarantujemy najniższą cenę na zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę. Co więcej klientom, którzy zdecydują się na zakup naszych zbiorników, zapewniamy bezpłatny montaż.

Szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Doskonale wiemy, że skuteczność i wytrzymałość szamba betonowego zależy od jego prawidłowej instalacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego dokładnie wiemy, jak zabezpieczyć grunt przed zapadnięciem, a także jak ochronić zbiornik przed zalaniem podczas roztopów i intensywnego deszczu. Wałbrzych to ważne miasto w woj. dolnośląskim, w którym świadczymy usługi.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie modelami szamb 4,6,8,10 i 12m3. Jednokomorowe doskonale sprawdzą się dla niewielkich domów jednorodzinnych lub domków letniskowych. Dwukomorowe natomiast będą dobre dla domów o większym metrażu oraz wielorodzinnych.

Producent szamb betonowych Wałbrzych

Odpowiednie dopasowanie wielkości zbiornika pozwoli Ci na ekonomiczną eksploatację, ponieważ zbiornik nie będzie napełniał się ani zbyt szybko, ani zbyt wolno, co pozwoli Ci na regularny wywóz nieczystości. Jako producent szamb betonowych oferujemy kompleksową usługę w Wałbrzychu.

Klientów z Wałbrzycha zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkowane przez nas szamba betonowe to wysoka jakość w dobrej cenie, dlatego będą one doskonałym rozwiązaniem dla każdego obiektu, który nie ma połączenia z siecią kanalizacyjną.

szamba betonowe

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)