Szamba betonowe Wrocław

Szamba betonowe Wrocław to oddział ogólnopolskiego potentata na rynku zbiorników na szambo, deszczówkę i gnojowicę. Lider-Szamb to producent szamb betonowych w rozmiarach 4,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe. Jeśli więc szukasz firmy, która doradzi Ci przy wyborze, zapewni niską cenę, dostarczy dany towar, a także zajmie się jego montażem oraz serwisem, to świetnie się składa!

Szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Oferujemy szamba betonowe, które będą doskonałym rozwiązaniem w przypadku budynków, które nie posiadają dostępu do sieci kanalizacyjnej. Dzięki dostępnym w naszej ofercie zbiornikom na nieczystości z łatwością odprowadzicie ścieki ze swojego domu. Działamy w całej Polsce więc i w mieście Wrocław.

Wybierając oczyszczalnie przydomowe, warto jednak zastanowić się nad najlepszym dla nas rozwiązaniem. W przypadku niewielkich budynków, które zamieszkują małe rodziny, najlepszym rozwiązaniem będą zbiorniki jednokomorowe 4 i 6m3. Natomiast w przypadku większych obiektów oraz budynków wielorodzinnych warto zainwestować w oczyszczalnie przydomowe, szamba o wymiarach 8,10 i 12m3.

Producent szamb betonowych Wrocław

Nasze usługi świadczymy jednak nie tylko dla osób prywatnych, ale również przedsiębiorców oraz firm. Inwestorzy tworzący bloki, w których będzie mieszkało wiele rodzin powinni zainwestować w szamba betonowe wielokomorowe, ponieważ tylko one będą w stanie zgromadzić wszystkie ścieki oraz wytwarzane nieczystości.

Oferujemy szeroki wybór szamb betonowych oraz zakres kompleksowych usług. Zajmujemy się tworzeniem zbiorników na ścieki na terenie całego miasta Wrocław, zapewniając jednocześnie dowóz i montaż. W naszym asortymencie są zbiorniki na szamba, gnojowicę oraz deszczówkę. Jako producent szamb gwarantujemy niską cenę i darmowy montaż w mieście Wrocław.

szamba betonowe

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)