Szamba betonowe Bydgoszcz

Oferujemy szamba betonowe, a także zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę i dodatki do szamb dla miasta Bydgoszcz. Świadczymy kompleksowe usługi i w pełni dostosowujemy się do potrzeb korzystających z naszych usług osób. Szamba betonowe 4,6,8,10 i 12m3 tworzymy wykorzystując materiały wysokiej jakości, tak aby zapewnić im maksymalną trwałość i wytrzymałość.

Producent szamb betonowych Bydgoszcz

Jako producent szamb betonowych chcemy wytwarzać szczelne i odporne na czynniki mechaniczne zbiorniki 4,6,8,10,12m3. Wszystkie realizacje dopasowujemy do potrzeb, tworzymy je na wskazany przez klienta wymiar oraz na określoną pojemność. Takie rozwiązanie pozwala im na dokładne dopasowanie funkcji oczyszczalni przydomowej do ich potrzeb. Dostarczamy szamba dla miasta Bydgoszcz i jego okolicy.

Nasza oferta to jednak nie tylko szamba betonowe, ale również zbiorniki na deszczówkę, które stają się coraz popularniejsze wśród klientów. Takie rozwiązanie pozwala sporo zaoszczędzić, ponieważ zgromadzoną wodę można wykorzystać do podlewania kwiatów, jak również do spłukiwania wody w toalecie.

Szambo 4,6,8,10 i 12m3

W asortymencie posiadamy również szeroki wybór artykułów do przydomowych oczyszczalni, które doskonale sprawdzą się jako dodatkowe zabezpieczenie i pomogą uchronić mieszkańców przed wypadkiem. Szambo 4,6,8,10 i 12m3 to standardowe wymiary dla większości potrzeb. Jako producent możemy wytworzyć także zbiorniki na specjalne potrzeby!

Klientom, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług naszej firmy w Bydgoszczy, oferujemy transport, a także profesjonalny montaż przydomowych oczyszczalni. Co więcej, otrzymają oni również 3 – letnią gwarancję na wybrane szambo betonowe.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)