Szamba betonowe Toruń

Szamba betonowe to najlepsze rozwiązanie dla osób, które decydują się na budowę w mieście Toruń. Szczególnie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji. Właśnie wtedy warto zainwestować w oczyszczalnie przydomowe i zbiorniki na szambo, deszczówkę oraz gnojowicę. Jednak wybierając taki zbiornik należy zwrócić uwagę, jaki model wybrać, tak aby inwestycja była dla nas najbardziej opłacalna. Dostępne wymiary szamb w Toruniu to 4,6,8,10 i 12m3.

Szambo betonowe Toruń

Szamba jednokomorowe to doskonałe rozwiązanie dla małych rodzin, jednocześnie są one również najtańsze spośród wszystkich modeli. Należy jednak pamiętać, że jeśli zainwestujemy w nie mieszkając w domu wielorodzinnym w mieście Toruń, to taka inwestycja się nie opłaci. Zbiornik na szambo będzie zapełniał się bardzo szybko, a my będziemy zmuszeni nieustannie zamawiać szambiarkę.

Dlatego mieszkając w domku wielorodzinnym, najlepszym wyborem będą szamba betonowe dwukomorowe. Dzięki dwóm osobnym zbiornikom, takie oczyszczalnie umożliwią oddzielenie nieczystości stałych od ciekłych, a także zmniejszą szybkość zapełniania się zbiornika. Jako producent szamb betonowych twierdzimy, że takie zbiorniki należy je oczyszczać dużo rzadziej.

Producent szamb betonowych w Toruniu

Ilość komór zależy od potrzeb danego klienta, jednak decydując się na określoną liczbę, powinien on mieć świadomość, że jeśli wybierze szamba jednokomorowe przy dużej rodzinie lub dwukomorowe w budynku zamieszkałym przez małą rodzinę to taka inwestycja nie będzie dla niego opłacalna! Klientów z miasta Toruń zachęcamy do konsultacji, podczas, której pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie na szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)