Szamba betonowe Toruń

To najlepsze rozwiązanie dla osób, które decydują się na budowę obiektu w miejscu, w którym nie ma dostępu do kanalizacji. Właśnie wtedy warto zainwestować w oczyszczalnie przydomowe. Jednak wybierając taki zbiornik należy zwrócić uwagę jaki model wybrać, tak aby inwestycja była dla nas najbardziej opłacalna.

Szamba jednokomorowe to doskonałe rozwiązanie dla małych rodzin, jednocześnie są one również najtańsze spośród wszystkich modeli. Należy jednak pamiętać, że jeśli zainwestujemy w nie mieszkając w domu wielorodzinnym, to taka inwestycja się nie opłaci. Zbiornik będzie zapełniał się bardzo szybko, a my będziemy zmuszeni nieustannie zamawiać szambiarkę.

Dlatego mieszkając w domku wielorodzinnym najlepszym wyborem będą szamba betonowe dwukomorowe. Dzięki dwóm osobnym zbiornikom, takie oczyszczalnie umożliwią oddzielenie nieczystości stałych od ciekłych, a także zmniejszą szybkość zapełniania się zbiornika. Takie rozwiązanie sprawia, że należy je oczyszczać dużo rzadziej.

Ilość komór zależy od potrzeb danego klienta, jednak decydując się na określoną liczbę powinien on mieć świadomość, że jeśli wybierze model jednokomorowy przy dużej rodzinie lub dwukomorowy w budynku zamieszkałym przez małą rodzinę to taka inwestycja nie będzie dla niego opłacalna. Klientów z Torunia zachęcamy do konsultacji, podczas, której pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.