Szamba betonowe Włocławek

Oferujemy szamba betonowe dla miasta Włocławek. Dostępne są szczelne zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę w wymiarach 4,6,8,10,12m3. Każdy dom potrzebuje sieci, za pomocą której możliwe będzie bezpieczne odprowadzanie ścieków i innych nieczystości. Jednak często zdarza się, że po zakupie działki budowlanej okazuje się, że nie ma możliwości połączenia jej z siecią kanalizacyjną. Jeśli właśnie Ciebie spotkała taka sytuacja nie martw się! Oferowane przez nas szamba betonowe to doskonałe rozwiązanie Twojego problemu w mieście Włocławek.

Nasza firma to producent szamb betonowych, tj. wysokiej jakości zbiorników odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne czynniki atmosferyczne. Co więcej dostępne są one w różnych rozmiarach, dlatego można z łatwością dopasować je do wielkości domu.

Szamba betonowe jednokomorowe posiadają jedne zbiornik i będą dobrym rozwiązaniem w małym domu. W przypadku większej nieruchomości doskonale sprawdzą się modele dwukomorowe, które posiadają dwa zbiorniki, dzięki czemu nieczystości rozdzielane są przed odsączaniem na ciekłe i stałe, a co za tym idzie dużo wolniej się zapełniają. Dzięki temu można wywozić je regularnie.

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów zajmujemy się dowozem szamb betonowych na terenie całego Włocławka. Doskonale wiemy, że produkowane przez nas zbiornik są ciężkie, dlatego wyręczamy w tym naszych klientów!


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)