Szamba betonowe Łódź

Każde gospodarstwo domowe w mieście Łódź produkuje nieczystości, dlatego niezbędne jest zapewnienie mu odpowiedniego systemu ich usuwania. Problem pojawia się, gdy nie można danego obiektu podłączyć pod miejski węzeł kanalizacyjny. W takich przypadkach warto skorzystać z usług naszej firmy. Na terenie Łodzi oferujemy naszym klientom szamba betonowe 4,6,8,10,12m3, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz wiele innych rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Producent szamb betonowych Łódź

Producent szamb betonowych na miasto Łódź dostarcza najlepsze tego typu produkty w regionie! Szamba betonowe są rozwiązaniem, które jest wykorzystane od wielu lat. Mimo tego, że nie jest to najnowocześniejsza technologia, jest nieustannie wykorzystywana, ponieważ nie ma lepszej alternatywy. Nowością na rynku są zbiorniki plastikowe, jednak są one mniej wytrzymałe, a co za tym idzie, charakteryzują się krótszą żywotnością. Ponadto są lżejsze, dlatego gorzej osadzają się w ziemi. Oferowane przez nasz zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę, są dostępne w wersji jedno-, dwu, oraz wielokomorowej. Można przechowywać w nich np. nieczystości lub deszczówkę.

Szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Na terenie Łodzi zajmujemy się także zakładaniem przydomowych oczyszczalni ścieków. Jest to bardzo opłacalna inwestycja, która bardzo często zwraca się już w ciągu trzech lat. Wszystko za sprawą tego, że system jest praktycznie bezobsługowy, a koszty jego eksploatacji są bardzo niskie, co przekłada się na oszczędności związane z usuwaniem odpadów. Poza korzyściami finansowymi, warto pamiętać także o tym, że jest to instalacja przyjazna dla środowiska.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej szamba betonowe 4,6,8,10,12m3 oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków dla miasta Łódź. Nasze usługi są realizowane kompleksowo, dlatego zapewniamy darmowy montaż konstrukcji oraz jej transport w atrakcyjnej cenie.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)