Szamba betonowe Piotrków Trybunalski

Jako specjaliści w branży zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług obejmujących produkcję, dowóz oraz montaż dla klientów z Piotrkowa Trybunalskiego. Klientom oferujemy szamba betonowe, wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które dzięki temu są trwałe i odporne na uszkodzenia.

W asortymencie posiadamy szamba jednokomorowe, dwukomorowe oraz wielokomorowe, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swojego domu. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi zwłaszcza w przypadku domów, do których nie można doprowadzić sieci kanalizacyjnej.

Oferowane przez nas szamba betonowe to dobra inwestycja, która będzie Ci służyć przez wiele lat. Co więcej każdemu klientowi udzielamy także 5-letniej gwarancji na kupione w naszym sklepie zbiorniki oraz inne dodatki, które do nich oferujemy.

Poza dostępnymi w ofercie szambami betonowymi oferujemy również zbiorniki na deszczówkę, które doskonale sprawdzą się do magazynowania w nich wody opadowej. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zgromadzoną wodę wykorzystać, na przykład do podlewania roślin w ogrodzie.

Wśród akcesoriów dostępne są także płyty najazdowe o różnej wytrzymałości, które będą stanowiły odpowiednie pokrycie zbiornika, który znajduje się pod wjazdem do garażu lub parkingu.