Szamba betonowe Piotrków Trybunalski

Jako specjaliści w branży zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług obejmujących produkcję, dowóz oraz montaż dla klientów z Piotrkowa Trybunalskiego. Klientom oferujemy szamba betonowe 4,6,8,10,12m3, wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które dzięki temu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Warto wspomnieć, że zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę montujemy i dowozimy w cenie zakupu.

W asortymencie posiadamy szamba jednokomorowe, dwukomorowe oraz wielokomorowe, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swojego domu. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi zwłaszcza w przypadku domów, do których nie można doprowadzić sieci kanalizacyjnej. Jako producent szamb betonowych na Piotrków Trybunalski zapraszamy do zakupu zbiornika.

Producent szamb betonowych Piotrków Trybunalski

Oferowane przez nas szamba betonowe to dobra inwestycja, która będzie Ci służyć przez wiele lat. Co więcej każdemu klientowi udzielamy także 3-letniej gwarancji na kupione w naszym sklepie zbiorniki 4,6,8,10,12m3 oraz inne dodatki, które do nich oferujemy.

Poza dostępnymi w ofercie szambami betonowymi oferujemy również zbiorniki na deszczówkę, które doskonale sprawdzą się do magazynowania w nich wody opadowej. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zgromadzoną wodę wykorzystać, na przykład do podlewania roślin w ogrodzie w mieście Piotrków Trybunalski.

Wśród akcesoriów dostępne są także płyty najazdowe o różnej wytrzymałości, które będą stanowiły odpowiednie pokrycie zbiornika, który znajduje się pod wjazdem do garażu lub parkingu.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)