Szamba betonowe Lublin

Tworzone przez nas zbiorniki są trwałe i wykonane z wysokiej jakości betonu, dzięki czemu doskonale służą klientom przez wiele lat.

Szamba betonowe zbrojone są przy pomocy pręta żebrowanego, dzięki czemu są one dużo bardziej odporne na pęknięcia, jak również na działanie czynników atmosferycznych. Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo zabezpieczyć zbiornik.

Klientom oferujemy szamba oraz oczyszczalnie przydomowe, które wykonujemy, dowozimy, a także montujemy. W asortymencie mamy modele -jedno, -dwu oraz wielokomorowe. Pierwszy z nich będzie najlepszym rozwiązaniem dla małych rodzin, które nie odprowadzają dużej ilości ścieków. Taki zbiornik umożliwi im wygodę, a także ograniczy ilość częstych wywozów nieczystości.

Dwukomorowe natomiast tworzone są z myślą o domach wielorodzinnych, które zamieszkuje kilkanaście osób. Umożliwiają one oddzielne gromadzenie nieczystości ciekłych, a także stałych. Takie rozwiązanie jest ekonomiczny, a wywozy odbywają się raz na jakiś czas.

Szamba wielokomorowe można łatwo przekształcić w oczyszczalnie przydomowe. Swoje zastosowanie znajdą w przypadku bloków zamieszkiwanych przez kilkadziesiąt osób.
Nasze oczyszczalnie wykonujemy dla klientów na terenie całego Lublina, zapewniając im dowóz i montaż.