Szamba betonowe Lublin

Tworzone przez nas zbiorniki na szambo 4,6,8,10,12m3 są trwałe i wykonane z wysokiej jakości betonu, dzięki czemu doskonale służą klientom przez wiele lat. Lider-Szamba to producent szamb betonowych na cały Lublin i okolice.

Szamba betonowe zbrojone są przy pomocy pręta żebrowanego, dzięki czemu są one dużo bardziej odporne na pęknięcia, jak również na działanie czynników atmosferycznych. Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo zabezpieczyć zbiornik.

Producent szamb betonowych Lublin

Klientom oferujemy szamba oraz oczyszczalnie przydomowe, które wykonujemy, dowozimy, a także montujemy w mieście Lublin. W asortymencie mamy modele -jedno, -dwu oraz wielokomorowe. Pierwszy z nich będzie najlepszym rozwiązaniem dla małych rodzin, które nie odprowadzają dużej ilości ścieków. Taki zbiornik na szambo 4,6,8,10,12m3 umożliwi im wygodę, a także ograniczy ilość częstych wywozów nieczystości.

Dwukomorowe natomiast tworzone są z myślą o domach wielorodzinnych, które zamieszkuje kilkanaście osób. Umożliwiają one oddzielne gromadzenie nieczystości ciekłych, a także stałych. Takie rozwiązanie jest ekonomiczny, a wywozy odbywają się raz na jakiś czas. Zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę to popularne rozwiązanie wielu domostw w Lublinie.

Szamba wielokomorowe można łatwo przekształcić w oczyszczalnie przydomowe. Swoje zastosowanie znajdą w przypadku bloków zamieszkiwanych przez kilkadziesiąt osób.
Nasze szamba betonowe wykonujemy dla klientów na terenie całego Lublina, zapewniając im dowóz i montaż.