Szamba betonowe Zamość

Lider-Szamba jest czołowym producentem szamb betonowych oraz dodatków do nich. W ofercie firmy znajduje się również tani transport oraz darmowy montaż. Zamość to miasto położone na południu województwa lubelskiego, w którym prężnie działamy, świadcząc swoje usługi w zakresie produkcji szamb, transportu, wykopu, a także profesjonalnego montażu.

Dlaczego Lider-Szamba?

Decydując się na budowę domku jednorodzinnego lub innego budynku użyteczności publicznej musimy pamiętać o zapewnieniu mu odpowiedniego systemu, który będzie odpowiedzialny za odprowadzanie nieczystości. W takim przypadku najlepszym wyjściem będzie montaż szamba. Zamość jest miastem, w którym nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji, dowozu, wykopu i montażu szczelnych szamb betonowych. Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 12 lat. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonania niezbędnych prac oraz specjalistyczny transport wraz z dźwigiem załadunkowo-rozładunkowym (HDS), który umożliwia dostarczenie zbiornika w dowolne miejsce w Zamościu i najbliższej okolicy.

Postaw na profesjonalny montaż

Atutem firmy Lider-Szamba jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia nam szybki i bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż szamba. Sam montaż zbiornika trwa 40-60 minut. Po umieszczeniu go w specjalnie przygotowanym wykopie osadzamy pozostałe elementy kominków do poziomu terenu. Następnie kominki przykrywamy płytami włazowymi. Na życzenie Klienta podłączamy również szybkozłączki w ogrodzeniu, które umożliwiają opróżnianie szamba bez konieczności wjazdu szambiarki na teren posesji.

Przygotowanie wykopu

Firma Lider-Szamba zajmuje się również przygotowaniem wykopu pod szamba w Zamościu. Wykop powinien być szerszy od zbiornika betonowego. Podczas przygotowywania wykopu do wymiarów zamówionego szamba dodajemy po pół metra z każdej strony. Wykop pogłębiamy również o ok. 10 cm w celu wykonania podsypki piaskowej. Dzięki niej wypoziomowanie dna wykopu jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowo podsypka wyklucza możliwość uszkodzenia dnia zbiornika betonowego podczas jego osiadania. Zbiornik zasypujemy ziemią pozbawioną kamieni oraz głazów i innych niepotrzebnych zanieczyszczeń po ok. 12 godzinach od montażu szamba. Po wykonaniu montażu wykonywana jest próba szczelności zbiornika oraz połączeń wykonanych w trakcie montażu dodatkowych elementów. Zamość jest miastem, w którym zaufało nam grono zadowolonych Klientów.

Sprawdzony producent

Jako czołowy producent szamb betonowych w Zamościu na każdy zakupiony zbiornik oraz na pokrywę nasi Klienci otrzymają aż 5-letnią gwarancję na piśmie. Nasze zbiorniki posiadają również niezbędne dokumenty, m.in. certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w najniższej cenie.