Szamba betonowe Zamość

Lider dostarcza szamba betonowe oraz dodatki do nich na cały Zamość. Produkujemy szczelne zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę. W ofercie firmy znajduje się również tani transport oraz darmowy montaż. Zamość to miasto położone na południu województwa lubelskiego, w którym prężnie działamy, świadcząc swoje usługi w zakresie produkcji szamb 4,6,8,10,12m3, transportu, wykopu, a także profesjonalnego montażu.

Zbiorniki na szambo deszczówkę i gnojowicę

Decydując się na budowę domku jednorodzinnego lub innego budynku użyteczności publicznej musimy pamiętać o zapewnieniu mu odpowiedniego systemu, który będzie odpowiedzialny za odprowadzanie nieczystości. W takim przypadku najlepszym wyjściem będzie montaż szamba. Zamość jest miastem, w którym nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji, dowozu, wykopu i montażu szczelnych szamb betonowych. Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 12 lat. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonania niezbędnych prac oraz specjalistyczny transport wraz z dźwigiem załadunkowo-rozładunkowym (HDS), który umożliwia dostarczenie zbiornika 4,6,8,10,12m3 w dowolne miejsce w Zamościu i najbliższej okolicy. Nasze zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę i deszczówkę charakteryzuje wysoka jakość.

Szambo betonowe Zamość

Atutem, który ma  producent szamb betonowych Lider,  jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia nam szybki i bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż szamba. Sam montaż zbiornika trwa 40-60 minut. Po umieszczeniu go w specjalnie przygotowanym wykopie osadzamy pozostałe elementy kominków do poziomu terenu. Następnie kominki przykrywamy płytami włazowymi. Na życzenie Klienta podłączamy również szybkozłączki w ogrodzeniu, które umożliwiają opróżnianie szamba bez konieczności wjazdu szambiarki na teren posesji.

Wykop pod szambo

Firma Lider-Szamba zajmuje się również przygotowaniem wykopu pod szamba w Zamościu. Wykop powinien być szerszy od zbiornika betonowego. Podczas przygotowywania wykopu do wymiarów zamówionego szamba dodajemy po pół metra z każdej strony. Wykop pogłębiamy również o ok. 10 cm w celu wykonania podsypki piaskowej. Dzięki niej wypoziomowanie dna wykopu jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowo podsypka wyklucza możliwość uszkodzenia dnia zbiornika betonowego podczas jego osiadania. Zbiornik zasypujemy ziemią pozbawioną kamieni oraz głazów i innych niepotrzebnych zanieczyszczeń po ok. 12 godzinach od montażu szamba. Po wykonaniu montażu wykonywana jest próba szczelności zbiornika oraz połączeń wykonanych w trakcie montażu dodatkowych elementów. Zamość jest miastem, w którym zaufało nam grono zadowolonych Klientów.

Producent szamb betonowych w Zamościu

Jako czołowy producent szamb betonowych w  mieście Zamość, na każdy zakupiony zbiornik oraz na pokrywę nasi Klienci otrzymają aż 3-letnią gwarancję na piśmie. Nasze zbiorniki 4,6,8,10,12m3 posiadają również niezbędne dokumenty, m.in. certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w najniższej cenie.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)