Szamba betonowe Zielona Góra

Nie każda posesja może być podłączona do miejskiego węzła kanalizacyjnego. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem do przechowywania ścieków są szamba betonowe. Co prawda na rynku pojawiły się także ich plastikowe odpowiedniki, jednak charakteryzują się one znacznie mniejszą wytrzymałością, co może przełożyć się na krótszą żywotność. Ponadto są znacznie lżejsze, przez co mogą zostać podniesione przez wody gruntowe. Chociaż waga szamb betonowych 4,6,8,10,12m3 sprawia, że są kłopotliwe w transporcie, problem nie dotyczy naszych klientów, ponieważ chcąc świadczyć kompleksowe usługi, oferujemy także transport w Zielonej Górze w atrakcyjnej cenie.

Producent szamb betonowych Zielona Góra

Oferowane szamba w mieście Zielona Góra, mogą być wykorzystywane do przechowywania nieczystości pochodzących z gospodarstwa domowego, albo deszczówki lub gnojówki. Jako producent szamb betonowych dajemy 3 lat gwarancji na zbiorniki, a także darmowy dowóz z montażem!
Nasze przedsiębiorstwo produkuje także przydomowe oczyszczalnie ścieków, które stanowią przyjazne dla środowiska rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić na neutralizacji nieczystości. Są to systemy praktycznie bezobsługowe, a ich eksploatacja generuje bardzo niskie koszty. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę.

Serdecznie zapraszamy klientów z Zielonej Góry do skorzystania z naszej oferty, obejmującej przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba betonowe. W przypadku trudności z wyborem konkretnego zbiornika 4,6,8,10 lub 12m3, nasi pracownicy służą poradą.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)