Szamba betonowe Zielona Góra

Nie każda posesja może być podłączona do miejskiego węzła kanalizacyjnego. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem do przechowywania ścieków są szamba betonowe. Co prawda na rynku pojawiły się także ich plastikowe odpowiedniki, jednak charakteryzują się one znacznie mniejszą wytrzymałością, co może przełożyć się na krótszą żywotność. Ponadto są znacznie lżejsze, przez co mogą zostać podniesione przez wody gruntowe. Chociaż waga szamb betonowych 4,6,8,10,12m3 sprawia, że są kłopotliwe w transporcie, problem nie dotyczy naszych klientów, ponieważ chcąc świadczyć kompleksowe usługi, oferujemy także transport w Zielonej Górze w atrakcyjnej cenie.

Producent szamb betonowych Zielona Góra

Oferowane szamba w mieście Zielona Góra, mogą być wykorzystywane do przechowywania nieczystości pochodzących z gospodarstwa domowego, albo deszczówki lub gnojówki. Jako producent szamb betonowych dajemy 5 lat gwarancji na zbiorniki, a także darmowy dowóz z montażem!
Nasze przedsiębiorstwo produkuje także przydomowe oczyszczalnie ścieków, które stanowią przyjazne dla środowiska rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić na neutralizacji nieczystości. Są to systemy praktycznie bezobsługowe, a ich eksploatacja generuje bardzo niskie koszty. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę.

Serdecznie zapraszamy klientów z Zielonej Góry do skorzystania z naszej oferty, obejmującej przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba betonowe. W przypadku trudności z wyborem konkretnego zbiornika 4,6,8,10 lub 12m3, nasi pracownicy służą poradą.