Szamba betonowe Kraków

Lider-Szamba to producent szamb betonowych na całą Polskę oraz co za tym idzie Kraków. Jesteśmy więc przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją zbiorników o rozmiarach 4,6,8,10,12m3, w których można przechowywać np. deszczówkę lub nieczystości odprowadzane z domu. W naszej ofercie znajdują się także oczyszczalnie przydomowe. Dokładamy starań, by naszym klientom zapewniać kompleksowe rozwiązania, dlatego wykonujemy szamba betonowe zarówno jedno-, dwu-, jak i wielokomorowe.

Osoby, które chcą zmniejszyć zużycie wody na swojej posesji, mogą zainwestować w zbiornik na deszczówkę. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można pozyskać wodę do podlewania roślin lub mycia pojazdów. System sprzyja oszczędności, a przy tym jest przyjazny dla środowiska. Kraków jako jedno z największych miast w Polsce jest także ważnym ośrodkiem naszej dystrybucji szamb betonowych 4,6,8,10,12m3.

Szambo betonowe Kraków

Oferujemy także szamba betonowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku posesji, które nie są podłączone do węzła kanalizacyjnego. Dzięki szambom betonowym można przechowywać nieczystości produkowane przez gospodarstwo domowe, nie narażając gruntu lub okolicznych wód na skażenie. Mieszkańcy miasta Kraków doceniają nas za kompleksową usługę w niskiej cenie. Dostarczamy szamba betonowe, a przy tym oferujemy dobór, transport i montaż. Produkt dotyczy również 3 letnia gwarancja!

Doskonałym i niezwykle opłacalnym rozwiązaniem będzie przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dzięki niej możliwa jest neutralizacja odpadów. W oferowanym systemie zachodzą procesy biologiczne przyjazne środowisku. Dzięki nim odpady zostają rozkładane na niegroźne minerały. Na stronie internetowej znajdą Państwo ciekawe artykuły dotyczące szamb oraz cennik różnych wariantów produktów.

Swoje usługi realizujemy na terenie Krakowa i okolic, oferując zbiorniki na szambo w rozmiarach 4,6,8,10,12m3. Serdecznie wszystkich zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie podzielą się swoją wiedzą i posłużą fachową radą.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)