Szamba betonowe Kraków

Lider-Szamba to producent szamb betonowych na całą Polskę oraz co za tym idzie Kraków. Jesteśmy więc przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją zbiorników o rozmiarach 4,6,8,10,12m3, w których można przechowywać np. deszczówkę lub nieczystości odprowadzane z domu. W naszej ofercie znajdują się także oczyszczalnie przydomowe. Dokładamy starań, by naszym klientom zapewniać kompleksowe rozwiązania, dlatego wykonujemy szamba betonowe zarówno jedno-, dwu-, jak i wielokomorowe.

Osoby, które chcą zmniejszyć zużycie wody na swojej posesji, mogą zainwestować w zbiornik na deszczówkę. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można pozyskać wodę do podlewania roślin lub mycia pojazdów. System sprzyja oszczędności, a przy tym jest przyjazny dla środowiska. Kraków jako jedno z największych miast w Polsce jest także ważnym ośrodkiem naszej dystrybucji szamb betonowych 4,6,8,10,12m3.

Szambo betonowe Kraków

Oferujemy także szamba betonowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku posesji, które nie są podłączone do węzła kanalizacyjnego. Dzięki szambom betonowym można przechowywać nieczystości produkowane przez gospodarstwo domowe, nie narażając gruntu lub okolicznych wód na skażenie. Mieszkańcy miasta Kraków doceniają nas za kompleksową usługę w niskiej cenie. Dostarczamy szamba betonowe, a przy tym oferujemy dobór, transport i montaż. Produkt dotyczy również 5 letnia gwarancja!

Doskonałym i niezwykle opłacalnym rozwiązaniem będzie przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dzięki niej możliwa jest neutralizacja odpadów. W oferowanym systemie zachodzą procesy biologiczne przyjazne środowisku. Dzięki nim odpady zostają rozkładane na niegroźne minerały. Na stronie internetowej znajdą Państwo ciekawe artykuły dotyczące szamb oraz cennik różnych wariantów produktów.

Swoje usługi realizujemy na terenie Krakowa i okolic, oferując zbiorniki na szambo w rozmiarach 4,6,8,10,12m3. Serdecznie wszystkich zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie podzielą się swoją wiedzą i posłużą fachową radą.