Szamba betonowe Kraków

Lider-Szamba to producent szamb betonowych na całą Polskę oraz co za tym idzie Kraków. Jesteśmy więc przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją zbiorników o rozmiarach 4,6,8,10,12m3, w których można przechowywać np. deszczówkę lub nieczystości odprowadzane z domu. W naszej ofercie znajdują się także oczyszczalnie przydomowe. Dokładamy starań, by naszym klientom zapewniać kompleksowe rozwiązania, dlatego wykonujemy szamba betonowe zarówno jedno-, dwu-, jak i wielokomorowe.

Osoby, które chcą zmniejszyć zużycie wody na swojej posesji, mogą zainwestować w zbiornik na deszczówkę. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można pozyskać wodę do podlewania roślin lub mycia pojazdów. System sprzyja oszczędności, a przy tym jest przyjazny dla środowiska. Kraków jako jedno z największych miast w Polsce jest także ważnym ośrodkiem naszej dystrybucji szamb betonowych 4,6,8,10,12m3.

Producent szamb betonowych Kraków

Oferujemy także szamba betonowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku posesji, które nie są podłączone do węzła kanalizacyjnego. Dzięki szambom betonowym można przechowywać nieczystości produkowane przez gospodarstwo domowe, nie narażając gruntu lub okolicznych wód na skażenie.

Doskonałym i niezwykle opłacalnym rozwiązaniem będzie przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dzięki niej możliwa jest neutralizacja odpadów. W oferowanym systemie zachodzą procesy biologiczne przyjazne środowisku. Dzięki nim odpady zostają rozkładane na niegroźne minerały.

Swoje usługi realizujemy na terenie Krakowa i okolic, oferując zbiorniki na szambo w rozmiarach 4,6,8,10,12m3. Serdecznie wszystkich zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie podzielą się swoją wiedzą i posłużą fachową radą.