Szamba betonowe Nowy Sącz

Nasza firma zaopatruje Klientów w szamba betonowe, które mogą być wykorzystywane w charakterze zbiorników na nieczystości, deszczówkę albo gnojówkę. Oferujemy jedno-, dwu- oraz wielokomorowe konstrukcje, wykorzystywane głównie w gospodarstwach domowych, niemających możliwości podłączenia się do kanalizacji miejskiej. Jako producent szamb betonowych bezpłatnie dostarczamy nasze konstrukcje na cały Nowy Sącz. Dostępne rozmiary zbiorników an szambo, gnojowicę i deszczówkę to 4,6,8,10,12m3, jak również szamba wielkogabarytowe.

W realizacjach wykorzystywane są materiały najwyższej klasy, dzięki temu konstrukcje są wytrzymałe i charakteryzują się wieloletnią żywotnością. Naszym priorytetem jest szczelność szamb, dzięki której nieczystości nie wydostają się na zewnątrz i nie stwarzają zagrożenia zanieczyszczenia gruntu lub wody. Nowy Sącz to ważne miasto z punktu widzenia producenta szamb, dostarczamy tu zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe oraz wielokomorowe.

Producent szamb betonowych Nowy Sącz

Zaletą szamb betonowych jest bardzo duża odporność na obciążenia zewnętrzne, a także szybkość montażu. Nasze zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę prefabrykowane są dostarczane na miejsce wyznaczone przez klienta. Są instalowane we wcześniej przygotowanym wykopie. Następnie trzeba zapewnić im izolację oraz podłączyć je go instalacji kanalizacyjnej.

Poza sprzedażą szamb betonowych w rozmiarach 4,6,8,10,12m3 dla klientów z Nowego Sącza, oferujemy także ich montaż wliczony w koszt zakupu, oraz transport zakupionych konstrukcji, w atrakcyjnej cenie. Nasi pracownicy służą także radą podczas wyboru określonego zbiornika. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane ofertą!


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)