Szamba betonowe Nowy Sącz

Nasza firma zaopatruje Klientów w szamba betonowe, które mogą być wykorzystywane w charakterze zbiorników na nieczystości, deszczówkę albo gnojówkę. Oferujemy jedno-, dwu- oraz wielokomorowe konstrukcje, wykorzystywane głównie w gospodarstwach domowych, nie mających możliwości podłączenia się do kanalizacji miejskiej.

W realizacjach wykorzystywane są materiały najwyższej klasy, dzięki temu konstrukcje są wytrzymałe i charakteryzują się wieloletnią żywotnością. Naszym priorytetem jest szczelność, dzięki której nieczystości nie wydostają się na zewnątrz i nie stwarzają zagrożenia zanieczyszczenia gruntu lub wody.

Zaletą szamb betonowych jest bardzo duża odporność na obciążenia zewnętrzne, a także szybkość montażu. Nasze zbiorniki prefabrykowane są dostarczane na miejsce wyznaczone przez klienta. Są instalowane we wcześniej przygotowanym wykopie. Następnie trzeba zapewnić im izolację oraz podłączyć je go instalacji kanalizacyjnej.

Poza sprzedażą szamb betonowych dla klientów z Nowego Sącza, oferujemy także ich montaż wliczony w koszt zakupu, oraz transport zakupionych konstrukcji, w atrakcyjnej cenie. Nasi pracownicy służą także radą podczas wyboru określonego zbiornika. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane ofertą.