Szamba betonowe Płock

Oferujemy rozwiązanie, które posiada wiele zalet, jedną z nich jest uniwersalność, ponieważ szamba betonowe można utworzyć właściwie na każdym gruncie. Należy jednak pamiętać, że istnieją ścisłe regulacje określające położenie takiego zbiornika.

Jako firma zajmująca się tworzeniem tego typu produktów, oferujemy także bezpłatny montaż, ponieważ doskonale wiemy, że odpowiednie ulokowanie szamba ma ogromne znaczenie.

Modele betonowe mają mnóstwo zalet, dzięki temu, że są ciężkie można je stabilnie umieścić w ziemi, co więcej nawet jeśli są puste nie ma możliwości wypchnięcia ich na powierzchnię przez gromadzącą się wodę.

Doskonale wiemy, że różne domy mają różne potrzeby, a co za tym idzie będą potrzebowały różnej wielkości zbiorniki. Dlatego w naszej ofercie dostępne są szamba betonowe jednokomorowe, które doskonale sprawdzą się w przypadku niewielkich obiektów jednorodzinnych.

Natomiast zbiorniki wielokomorowe składają się z dwóch komór, które umożliwiają rozdzielanie nieczystości ciekłych od stałych. Najlepiej będą sprawdzać się w większych domach, gdzie mieszkaj duże rodziny.

Nasze szamba betonowe dostarczamy do klientów na terenie całego Płocka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia najlepszego rozwiązania dla swojego domu.