Szamba betonowe Płock

Oferujemy rozwiązanie, które posiada wiele zalet, jedną z nich jest uniwersalność, ponieważ szamba betonowe można utworzyć właściwie na każdym gruncie. Należy jednak pamiętać, że istnieją ścisłe regulacje określające położenie takiego zbiornika w mieście Płock. Jako producent szamb betonowych dostarczamy zbiorniki jedno, dwu oraz wielokomorowe do wielu miast. Dostępne podstawowe wymiary to 4,6,8,10 i 12m3 na zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę.

Jako firma zajmująca się tworzeniem tego typu produktów, oferujemy także bezpłatny montaż, ponieważ doskonale wiemy, że odpowiednie ulokowanie szamba ma ogromne znaczenie. Płock to miasto, które ciągle potrzebuje szamb betonowych. Bardzo nas to cieszy!

Szamb betonowe mają mnóstwo zalet, dzięki temu, że są ciężkie można je stabilnie umieścić w ziemi, co więcej nawet jeśli są puste nie ma możliwości wypchnięcia ich na powierzchnię przez gromadzącą się wodę.

Producent szamb betonowych Płock

Doskonale wiemy, że różne domy mają różne potrzeby, a co za tym idzie będą potrzebowały różnej wielkości zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę. Dlatego w naszej ofercie dostępne są szamba betonowe jednokomorowe, które doskonale sprawdzą się w przypadku niewielkich obiektów jednorodzinnych.

Natomiast zbiorniki na szambo wielokomorowe składają się z dwóch komór, które umożliwiają rozdzielanie nieczystości ciekłych od stałych. Najlepiej będą sprawdzać się w większych domach, gdzie mieszkaj duże rodziny.

Nasze szamba betonowe dostarczamy do klientów na terenie całego Płocka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia najlepszego rozwiązania dla swojego domu. Jako producent gwarantujemy najlepszą cenę!


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)