Szamba betonowe Radom

Szambo betonowe stanowią skuteczny sposób na bezpieczne odprowadzenie nieczystości z budynku, także w mieście Radom. Jako renomowany producent szamb betonowych dostarczamy zbiorniki an szambo, deszczówkę i gnojowice w rozmiarach 4,6,8,10 i 12m3. Trzy warianty to szamba: jedno, dwu i wielokomorowe. Zbiorniki doskonale sprawdzają się w przypadku domów znajdujących się na działkach, które nie są podłączone do węzła kanalizacyjnego.

Chociaż na przestrzeni ostatnich lat, na rynku pojawiły się modele plastikowe, to nadal szamba betonowe stanowią lepsze rozwiązanie w mieście Radom. Ich podstawową zaletą jest fakt, że są znacznie cięższe, dzięki czemu lepiej osiadają w ziemi, co zapobiega wymywaniu konstrukcji przez wody gruntowe. Ponadto ich solidna struktura gwarantuje znacznie większą wytrzymałość, która przekłada się na wieloletnią żywotność.

Producent szamb betonowych Radom

Zbiorniki na szambo są konstrukcjami bardzo ciężkimi i trudnymi w transporcie, właśnie dlatego nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż zbiorników na szambo, ale także transport. Posiadamy niezbędne zaplecze logistyczne, które pozwala na szybki oraz sprawny przewóz produktu do Klienta. Zarówno jeśli chodzi o konstrukcje jedno-, dwu- jak i wielokomorowe. Jako duży producent szamb betonowych przewożenie konstrukcji oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Ich instalacja jest wliczona w cenę zakupu. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi. Nasi specjaliści to wykwalifikowani fachowcy, dlatego można mieć pewność, że zamontowane przez nas instalacje będą zrealizowane zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wszelkimi normami.

Zbiorniki na szambo 4,6,8,10 i 12m3, których jesteśmy producentem, oferujemy Klientom z Radomia oraz okolic. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z usługami naszej firmy.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)