Szamba betonowe Radom

Szambo betonowe stanowią skuteczny sposób na bezpieczne odprowadzenie nieczystości z budynku, także w mieście Radom. Jako renomowany producent szamb betonowych dostarczamy zbiorniki an szambo, deszczówkę i gnojowice w rozmiarach 4,6,8,10 i 12m3. Trzy warianty to szamba: jedno, dwu i wielokomorowe. Zbiorniki doskonale sprawdzają się w przypadku domów znajdujących się na działkach, które nie są podłączone do węzła kanalizacyjnego.

Chociaż na przestrzeni ostatnich lat, na rynku pojawiły się modele plastikowe, to nadal szamba betonowe stanowią lepsze rozwiązanie w mieście Radom. Ich podstawową zaletą jest fakt, że są znacznie cięższe, dzięki czemu lepiej osiadają w ziemi, co zapobiega wymywaniu konstrukcji przez wody gruntowe. Ponadto ich solidna struktura gwarantuje znacznie większą wytrzymałość, która przekłada się na wieloletnią żywotność.

Producent szamb betonowych Radom

Zbiorniki na szambo są konstrukcjami bardzo ciężkimi i trudnymi w transporcie, właśnie dlatego nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż zbiorników na szambo, ale także transport. Posiadamy niezbędne zaplecze logistyczne, które pozwala na szybki oraz sprawny przewóz produktu do Klienta. Zarówno jeśli chodzi o konstrukcje jedno-, dwu- jak i wielokomorowe. Jako duży producent szamb betonowych przewożenie konstrukcji oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Ich instalacja jest wliczona w cenę zakupu. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi. Nasi specjaliści to wykwalifikowani fachowcy, dlatego można mieć pewność, że zamontowane przez nas instalacje będą zrealizowane zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wszelkimi normami.

Zbiorniki na szambo 4,6,8,10 i 12m3, których jesteśmy producentem, oferujemy Klientom z Radomia oraz okolic. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z usługami naszej firmy.