Szamba betonowe Siedlce

Dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie jako producent szamb betonowych możemy zaoferować klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Szamba betonowe w wymiarach 4,6,8,10 i 12m3 stanowią przyzwoitą alternatywę dla tradycyjnej sieci kanalizacyjnej w mieście Siedlce.

Zajmujemy się ich budową, transportem na terenie Siedlec, a także montażem, tak kompleksowo świadczone usługi wykonywane są przez zatrudnionych w naszej firmie specjalistów. Mieszkańcom domów jednorodzinnych o niewielkim metrażu oferujemy szamba jednokomorowe.

Producent szamb betonowych Siedlce

Modele te charakteryzuje prosta budowa, na którą składa się jeden zbiornik bez żadnych podziałów. Takie szamba betonowe są wystarczające przy niewielkiej liczbie mieszkańców. Zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę to także dobry wybór w Lider-szamba.

Budowa modeli dwukomorowych jest trochę bardziej skomplikowana, ponieważ składają się na nią dwa zbiorniki na szambo. Dzięki nim ścieki są wstępnie oczyszczane przed rozsączaniem, co sprawia, że taki zbiornik napełnia się dużo wolniej i jest bardziej wydajny.

Jak widać szeroki wybór zbiorników dostępnych w naszej ofercie sprawia, że można dopasować je do rodzaju i wielkości domu. To bardzo ważne, ponieważ takie rozwiązanie zapewnia mieszkańcom dużą oszczędność. Oferujemy także dodatki w postaci niezwykle wytrzymałych włazów, dzięki którym nieczystości nie będą wydostawać się na zewnątrz w mieście Siedlce.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)