Szamba betonowe Warszawa

Jesteśmy producentem szamb betonowych, który swoje usługi świadczy dla klientów pochodzących z Warszawy oraz jej okolic. Wykonywane przez nas zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę są wytrzymałe i szczelne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Każda z naszych realizacji jest zgodna z wyśrubowanymi standardami, dzięki czemu perfekcyjnie spełnia swoje zadanie i jest odporna na agresywne środowisko chemiczne oraz biologiczne. Oferowane szamba betonowe są kompletnie szczelne, co zabezpiecza glebę oraz wodę przed zanieczyszczeniami. Rozmiary to 4,6,8,10 i 12m3, a warianty: jedno, dwu i wielokomorowe. Warszawa to miasto, w którym ciągle wielu mieszkańców używa szamba

Producent szamb betonowych Warszawa

Szamba betonowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku działek, które nie są skanalizowane, czyli podłączone do ogólnego węzła kanalizacyjnego. W takim wypadku właściciel obiektu musi samodzielnie zadbać o odprowadzanie nieczystości ze swojego budynku. Najlepszym rozwiązaniem jest, w takim wypadku, przydomowe szambo betonowe, czyli szczelny zbiornik 4,6,8,10 i 12m3, w którym przechowywane są nieczystości.

W asortymencie posiadamy zbiorniki różniące się między sobą objętością, dzięki czemu można u nas znaleźć modele, których rozmiar będzie dopasowany do rozmiarów budynku, działki oraz zapotrzebowania jego użytkowników. Przy zakupie konstrukcji, jej instalacja jest darmowa. W atrakcyjnej cenie oferujemy transport szamb na miejsce w Warszawie wyznaczone przez klienta. Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowani fachowcy, którzy służą radą i chętnie pomogą dobrać odpowiedni zbiornik do konkretnych potrzeb inwestora. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z ofertą.