Szamba betonowe Opole

Szamba betonowe Opole to jeden z oddziałów ogólnopolskiej firmy o dużym doświadczeniu. Zarówno domki jednorodzinne, jak i inne budynki, które nie posiadają systemu odpowiadającego za odprowadzanie ścieków, wymagają odpowiedniego przygotowania zbiornika na nieczystości, aby były funkcjonalne. Idealnym rozwiązaniem są produkowane przez nas szamba betonowe i zbiorniki na gnojowicę oraz deszczówkę. Opole jest jednym z miast, w którym zaufało nam wielu Klientów.

Jesteśmy lokalnym producentem szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę, zbiorników na nawozy płynne, kanalizacji samochodowej. Nasz oddział oferujący szamba znajduje się w mieście Opole. Dostarczane przez nas zbiorniki betonowe są najwyższej jakości i spełniają wszelkie rygorystyczne normy jakościowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić gwarancji na nasze zbiorniki. Nasi profesjonalni monterzy zadbają o bezpieczne osadzenie zbiornika. Betonowe szamba są obecnie najczęściej stosowanym rodzajem oczyszczania ścieków nie tylko w Opole, ale na całym świecie. Znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przemyśle i zakładach handlowych. Wiele nowo budowanych budynków mieszkalnych wykorzystuje betonowe szamba do oczyszczania i usuwania ścieków. Gotowe szamba betonowe odgrywają kluczową rolę w oczyszczaniu ścieków na obszarach wiejskich, a także w gospodarstwach rolnych i innych obiektach rekreacyjnych.

Szambo betonowe opole 4,6,8,10 i 12m3

Jesteśmy liderem w produkcji szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych, wielokomorowych oraz dodatków do nich. Opole jest jednym z wielu miast województwa opolskiego, w którym świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu, wykopu, osadzania oraz fachowego montażu. Produkowane przez Lider-Szamba zbiorniki betonowe 4,6,8,10,12m3 wyróżnia trwałość i solidność wykonania, dzięki czemu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Na zakupione szambo oraz pokrywę otrzymacie Państwo aż 3-letnią gwarancję, co świadczy o najwyższej jakości i trwałości naszych produktów.

Producent szamb betonowych

Producent szamb betonowych w Opolu do zakupionego szamba oferuje tani transport i darmowy montaż. Po uzgodnieniu z Klientem szczegółów załadowujemy zbiornik, płytę wierzchnią oraz właz (kominek) do szamba i inne elementy dodatkowe. Jako czołowy producent posiadamy bogaty park maszynowy, w tym specjalistyczny transport z dźwigiem załadunkowo-rozładunkowym, który umożliwia dostarczenie zakupionego zbiornika w dowolne miejsce w Opolu. Z naszą firmą bezpieczny transport możliwy jest jeszcze tego samego dnia. Po dostarczeniu na wskazane przez Klienta miejsce odbywa się sprawny rozładunek i osadzenie szamba. Opole jest miastem, którego mieszkańcy skorzystali z atrakcyjnej oferty Lider-Szamba.

Zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę

Podczas przygotowania wykopu należy pamiętać, aby był on o 50 cm dłuższy i szerszy niż wymiary zamówionego zbiornika. Jeżeli chodzi o przygotowanie dna podłoża pod szambo betonowe, wykop należy pogłębić o ok. 10 cm w celu wykonania podsypki piaskowej lub chudego betonu na dnie wykopu. Wykonanie podsypki umożliwia sprawne i szybkie wypoziomowanie dna wykopu, a ponadto ułatwia osadzenie zbiornika na szambo na dnie wykopu i chroni zbiornik przed uszkodzeniami. Podłoże powinno być wolne od głazów i kamieni mogących uszkodzić dno szamba, które osiądzie pod swoim ciężarem w gruncie. Warto pamiętać, aby nie zasypywać dna zbiornika w tym samym dniu, a odczekać przynajmniej 12 godzin.

Montaż na posesji

Montaż szamba wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu i trwa 40-60 minut. W przypadku, kiedy zbiornik osadzony będzie w miejscu przejezdnym, wówczas montowana jest również wzmacniana płyta wierzchnia. Po umieszczeniu w wykopie ważne jest również osadzenie elementów kominków tak, aby sięgały one do poziomu terenu. Kominki następnie przykrywane się płytami włazowymi, po czym do zbiornika podłączany jest przewód kanalizacyjny, a połączenia są dokładnie uszczelniane. Po związaniu zaprawy zbiornik można ostrożnie zasypać ziemią, unikając obecności kamieni i głazów. Dodatkowo na życzenie Klienta instalujemy również szybkozłączkę do szamba. Opole jest miastem, w którym firma Lider-Szamba zamontowała już wiele zbiorników.

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)