Szamba betonowe Rzeszów

Brak kanalizacji w okolicy, w której mieszkasz nie stanowi już żadnego problemu! Sprawdzonym i skutecznym sposobem na odprowadzanie ścieków z domowych urządzeń kanalizacyjnych są oferowane przez nas szamba. Firma AJP Premium produkuje wysokiej jakości szamba betonowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę dla miasta Rzeszów i regionu.

Solidne szambo betonowe Rzeszów

Lider-szamb to producent szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych, wielokomorowych oraz dodatków do szamba. Rzeszów jest jednym z wielu miast województwa podkarpackiego, w którym świadczymy najwyższej jakości usługi zarówno w zakresie produkcji, jak również transportu i samego montażu. Produkowane przez naszą firmę zbiorniki wyróżnia solidne wykonanie z trwałego i wytrzymałego materiału, jakim jest beton. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Z kolei dzięki odpowiednio dużej masie nie ma żadnych obaw o ich przesunięcie spowodowane naporem wód gruntowych.

Zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku już od kilkunastu lat. Jako czołowy producent szamb 4,5,6,8,10,12m3 skupiamy się przede wszystkim na jakości oferowanych przez nas produktów. Na tle konkurencji wyróżniają nas również atrakcyjne ceny, które staramy się dostosować do kieszeni naszych Klientów. Wyróżniają nas bardzo szybkie terminy realizacji zamówienia i błyskawiczny transport. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z produkowanych przez nas szamb betonowych. Zaufało nam już wielu Klientów, a grono tych zadowolonych stale się powiększa.

Sprawdzony producent szamb

W zależności od miejsca, w którym zlokalizowane są budynki oraz od indywidualnych potrzeb nasi Klienci dobierają odpowiedniej wielkości szamba. Rzeszów i najbliższe okolice skorzystały już z naszej oferty. Jako czołowy producent szamb betonowych na każdy zakupiony zbiornik zapewniamy Państwu aż 5-letnią gwarancję na piśmie, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości naszych produktów. Zbiorniki 4,5,6,8,10,12m3 firmy AJP Premium posiadają certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie.

Szczelne szamba Rzeszów

Główny profil naszej działalności stanowi produkcja, transport oraz szybki montaż szamba. Wykonujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę standardowej pojemności 6 m3, 10 m3 i 12 m3 oraz na życzenie Klienta produkujemy również szamba o innych pojemnościach. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych Klientów. Skorzystaj z naszej oferty już dziś.