Szamba betonowe Białystok

Firma Lider-Szamba oferuje Państwu wysokiej jakości szamba betonowe Białystok.  Jest wiele miast w województwie podlaskim, w którym nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji oraz transportu i montażu szamb. Dostępne rozmiary to 4,6,8,10 i 12m3, a warianty to jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. W naszej ofercie oprócz zbiorników na szambo znajdą Państwo również zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz dodatkowe elementy do zbiorników, które zapewnią im wieloletnie użytkowanie.

Szamba betonowe Białystok 4,6,8,10 i 12m3

Producent szamb betonowych posiada kompleksową ofertę, która obejmuje szamba betonowe zarówno jednokomorowe, dwukomorowe, jak również wielokomorowe oraz dodatki do nich, które umożliwiają stworzenie konstrukcji odpowiadającej oczekiwaniom naszych Klientów. Białystok jest miastem, w którym firma Lider-Szamba wykonała już wiele zakończonych sukcesem realizacji! Oferowane przez nas szamba betonowe produkowane są z solidnego materiału, który zapewnia im odporność na uszkodzenia mechaniczne. Takie zbiorniki można wykorzystać zarówno na terenach o tradycyjnych uwarunkowaniach, jak również na terenach podmokłych o wysokim poziomie wód gruntowych.

Solidne i tanie zbiorniki

Nasza firma na rynku działa już od kilkunastu lat jako czołowy producent szamb. Białystok należy do jednego z wielu miast, w którym zaufało nam szerokie grono Klientów, które stale rośnie. Już na etapie procesu technologicznego dokładamy wielu starań, aby przestrzegane były wszelkie obowiązujące procedury. Korzystamy z nowoczesnej bazy technologicznej, a dzięki wykwalifikowanej kadrze doświadczonych fachowców produkowane przez nas szamba wyróżnia najwyższa jakość. Materiałem przeznaczonym do produkcji jest najwyższej jakości beton. Na zamówienie Klienta produkujemy szamba zarówno o standardowych pojemnościach 4m3, 6m3, 8m3, 10m3 i 12m3, jak również o innej pojemności w zależności od indywidualnych potrzeb.

Producent szamb betonowych Białystok

Jesteśmy firmą z 12-letnim doświadczeniem w produkcji prefabrykatów betonowych i zbiorników na szambo, gnojowicę czy deszczówkę. Decydując się na nasze szamba, otrzymają Państwo kompleksową ofertę, która obejmie zarówno produkcję, tani transport do Klienta po odpowiednim zabezpieczeniu oraz wykop i darmowy montaż. Cechuje nas profesjonalne podejście do Klienta oraz szybkie terminy realizacji zamówienia. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, stale uzupełniając wiedzę z zakresu produkcji szamb betonowych.

Szczelne zbiorniki na szambo, gnojowicę i deszczówkę

W naszej ofercie posiadamy różnej wielkości tanie szamba betonowe dla miasta Białystok. Będąc czołowym producentem szamb betonowych, na każdy zakupiony zbiornik betonowy przekazujemy Państwu aż 3-letnią gwarancję na piśmie, która świadczy o wysokiej jakości produkowanych szamb. Ponadto zbiorniki betonowe firmy Lider-Szamba posiadają niezbędny certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie!


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)