Szamba betonowe Łomża

Nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości szamb betonowych 4,6,8,10,12m3 oraz dodatków do nich. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu wypracowaliśmy najwyższe standardy usług, dzięki którym produkujemy solidne i trwałe szamba betonowe. Łomża jest jednym z miast na Podlasiu, w którym świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji, transportu i montażu zbiorników betonowych.

Jesteśmy lokalnym producentem szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę, zbiorników na nawozy płynne, kanalizacji samochodowej. Nasz oddział oferujący szamba znajduje się w mieście Łomża. Dostarczane przez nas zbiorniki betonowe są najwyższej jakości i spełniają wszelkie rygorystyczne normy jakościowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić gwarancji na nasze zbiorniki. Nasi profesjonalni monterzy zadbają o bezpieczne osadzenie zbiornika. Betonowe szamba są obecnie najczęściej stosowanym rodzajem oczyszczania ścieków nie tylko w Łomża, ale na całym świecie. Znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przemyśle i zakładach handlowych. Wiele nowo budowanych budynków mieszkalnych wykorzystuje betonowe szamba do oczyszczania i usuwania ścieków. Gotowe szamba betonowe odgrywają kluczową rolę w oczyszczaniu ścieków na obszarach wiejskich, a także w gospodarstwach rolnych i innych obiektach rekreacyjnych.

Szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Oferta firmy obejmuje w szczególności przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki żelbetowe oraz zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę i inne płynne nieczystości. Oferta czołowego producenta szamb betonowych w Łomży obejmuje nie tylko szamba (zarówno jednokomorowe, jak również dwukomorowe oraz wielokomorowe), ale również wszelkiego rodzaju dodatki m.in. kominki, dekle, płyty przejazdowe oraz złączki i sygnalizatory napełnienia.

Producent szamb Łomża

Firma Lider-Szamba od wielu lat oferuje tanie szamba betonowe, które wyróżnia wysoka jakość i niezwykła trwałość. Nasi doświadczeni fachowcy posiadają ogromną wiedzę i umiejętności, dzięki którym produkują najlepsze na rynku szamba. Łomża jest jednym z miast w województwie podlaskim, w którym świadczymy kompleksowe usługi związane z ich produkcją. Jako czołowy producent na każdy zakupiony zbiornik betonowy dajemy Państwu 3-letnią gwarancję na piśmie. Ponadto produkowane zbiorniki betonowe posiadają niezbędny certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie.

Zbiorniki na szambo, gnojowicę i deszczówkę

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkowane przez nas zbiorniki betonowe na szambo, gnojowicę i deszczówkę dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klientów. Doskonale wiemy, jak ważny jest wybór najwłaściwszych rozwiązań, dlatego jeszcze przed zakupem zbiornika zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z naszymi fachowcami, którzy zaproponują optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze produkujemy wytrzymałe i solidne szamba. Łomża jest miastem, w którym bez problemu dostarczymy na wskazane przez Klienta miejsce szambo i błyskawicznie je zamontujemy.

Wysoka jakość i niska cena

Jako ceniony od wielu lat na polskim rynku producent szamb stawiamy sobie za główny cel produkcję najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Oferowane zbiorniki betonowe 4,6,8,10,12m3 wyróżniają się doskonałymi parametrami odpornościowymi, jak również 100% szczelnością oraz możliwością ich użytkowania przez długie lata. Już na etapie projektowania i samej produkcji stawiamy na najwyższej jakości materiały, dzięki którym oferowane produkty wyróżnia solidność, trwałość oraz możliwość wieloletniego użytkowania szamba. Łomża, jak również pozostałe miasta i mniejsze miejscowości na Podlasiu skorzystały już z naszej oferty dotyczącej szamb. Jeśli planujesz zakup wysokiej jakości zbiornika w przystępnej cenie, skorzystaj z naszej oferty już dziś!

 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)