Szamba betonowe Bielsko Biała

Oddział szamba betonowe Bielsko-Biała oferuje zbiorniki, które posiadają wiele zalet, ponieważ są wytrzymałe oraz trwałe, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat. Szamba betonowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych w Polsce, które stosuje się w przypadku budynków nieposiadających dostępu do kanalizacji.

Oferowane przez nas szamba wykonujemy z betonu B 25, który jest dodatkowo wzmocniony. Dostępne są w kilku różnych rozmiarach i pojemnościach, tak aby odpowiednio dopasować je do wielkości gospodarstwa oraz liczby mieszkańców.

Szamba betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Dlatego też w naszym asortymencie można znaleźć szamba betonowe jedno-, dwu- , a także wielokomorowe. Co więcej dysponujemy również dodatkami, dzięki którym można zoptymalizować koszty oraz sprawić, że nasz dom będzie bardziej ekonomiczny. Główne rozmiary to 4,6,8,10,12m3, a zbiorniki na szambo, gnojowicę i deszczówkę są oferowane z gwarancją i darmowym montażem.

Wśród nich znaleźć można, między innymi płyty najazdowe o wytrzymałości od 5 nawet do 12 ton, dzięki czemu utrzymają ciężar zarówno samochodów osobowych, jak i TIR-ów. A także włazy, które zapewnią szczelność zbiornikom, co uchroni przed wydostaniem się na zewnątrz toksyn oraz nieprzyjemnych zapachów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia najlepszych rozwiązań. Klientom mieszkającym na terenie miasta Bielsko-Biała zapewniamy także transport we wskazane miejsce.