Szamba betonowe Katowice

Głównym obszarem działalności firmy Lider-Szamba jest produkcja szamb betonowych jedno-, dwu- oraz wielokomorowych, jak również dodatków do nich. Nasza firma produkuje najwyższej jakości zbiorniki. Katowice są miastem, w którym świadczymy błyskawiczny transport i darmowy montaż.

Najlepszy producent

Lider-Szamba jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji szczelnych szamb betonowych. Katowice są jednym z wielu miast województwa śląskiego, w którym nie tylko oferujemy bogaty asortyment zbiorników bezodpływowych, ale również zapewniamy tani transport oraz darmowy montaż zakupionego w naszej firmie zbiornika. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze na polskim rynku szamba betonowe jeszcze dziś.

Sprawdzone rozwiązania

Nie tylko produkcja i sprzedaż szamb, ale również ich transport, profesjonalny montaż oraz najwyższa jakość to specjalność firmy Lider-Szamba. Wykwalifikowana kadra pracownicza z bogatą wiedzą technologiczną, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem do transportu i profesjonalnego montażu stanowią gwarancję kompleksowej jakości oferowanych usług w najniższej cenie. Postaw na sprawdzone rozwiązania. Katowice są jednym z wielu miast w Polsce, które przekonały się o najwyższej jakości naszych szamb.

Co wyróżnia nasze produkty?

Szamba betonowe firmy Lider-Szamba są produktem, który spełnia najwyższe wymagania Klientów. Wykonujemy zbiorniki o pojemnościach 4 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3, a na życzenie Klienta produkujemy również o interesującej go pojemności dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Nasze produkty dostępne są w niezwykle atrakcyjnej cenie. Do produkcji stosujemy tylko najwyższej jakości surowce. Produkowane zbiorniki posiadają ponadto pełną dokumentację, w tym niezbędne atesty, certyfikaty oraz aprobatę techniczną. Na każde zakupione szambo udzielamy aż 5-letniej pełnej gwarancji na piśmie, co świadczy o ich wysokiej jakości. Katowice są miastem, które zaufało już liderowi produkcji szamb w Polsce.

Postaw na trwałość

Trwałość to jedna z najważniejszych cech wyróżniających nasze szamba. Katowice, jak również okoliczne miejscowości przekonały się o ich wysokiej jakości. Produkowane zbiorniki cechują się solidnym wykonaniem z trwałego i szczególnie wytrzymałego materiału, jakim jest beton. Materiał ten zapewnia najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz różnego rodzaju pęknięcia, a duża masa uniemożliwia ich przesunięcie, które mógłby spowodować np. napór wód gruntowych. Jeśli interesuje Cię zakup wysokiej jakości szczelnego szamba betonowego w najniższej cenie, a jesteś mieszkańcem miasta Katowice – skorzystaj z oferty Lider-Szamba jeszcze dziś!