Szamba betonowe Tychy

Solidne, wytrzymałe, a także odporne nawet na duże obciążenia są nasze szamba betonowe dla miasta Tychy. Produkty te są bardzo ciężkie, dzięki czemu można je stabilnie umieścić w gruncie, co więcej nawet duże ciśnienie wody nie jest w stanie wypchnąć ich na powierzchnię. Stałe rozmiary to 4,6,8.10 i 12m3, a dostępne są zbiorniki na szambo, gnojowicę, a także deszczówkę.

Klientom oferujemy modele jednokomorowe lub dwukomorowe, które są najpopularniejszymi rozwiązaniami stosowanymi w domach jednorodzinnych w mieście Tychy. Dzięki nim możesz wybudować swoją wymarzoną nieruchomość na działce bez dostępu do sieci kanalizacyjnej. Co stanowi ogromne ułatwienie.

Szamba betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Wykonujemy szczelne szamba 4,6,8,10 i 12m3, które są bezpieczne, a dzięki wyposażeniu ich w odpowiednio dopasowane pokrywy nie wydostają się z nich żadne opary, ani szkodliwe substancje. Mogą Państwo liczyć na 5-letnią gwarancję oraz najlepszą cenę!

Decydując się na zakup zbiornika na szambo, należy pamiętać, że istnieją konkretne ustalenia prawne co do tego gdzie może zostać on postawiony. We wszystkim pomożemy, od wyboru po montaż.

Producent szamb betonowych

Przede wszystkim musi znaleźć się w odległości co najmniej 2 metrów od sąsiedniej działki, drogi i chodnika. Co więcej, miejsce to musi być oddalone przynajmniej 5 metrów od drzwi i okien domu, a także przynajmniej 15 metrów od studni.

Warto mieć także na uwadze, że budując szamba betonowe powyżej 10 m3 należy otrzymać zgodę na jego budowę. W przypadku mniejszych zbiorników nie jest ona wymagana w mieście Tychy.

Jesteśmy lokalnym producentem szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę, zbiorników na nawozy płynne, kanalizacji samochodowej. Nasz oddział oferujący szamba znajduje się w mieście Tychy. Dostarczane przez nas zbiorniki betonowe są najwyższej jakości i spełniają wszelkie rygorystyczne normy jakościowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić gwarancji na nasze zbiorniki. Nasi profesjonalni monterzy zadbają o bezpieczne osadzenie zbiornika. Betonowe szamba są obecnie najczęściej stosowanym rodzajem oczyszczania ścieków nie tylko w Tychy, ale na całym świecie. Znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przemyśle i zakładach handlowych. Wiele nowo budowanych budynków mieszkalnych wykorzystuje betonowe szamba do oczyszczania i usuwania ścieków. Gotowe szamba betonowe odgrywają kluczową rolę w oczyszczaniu ścieków na obszarach wiejskich, a także w gospodarstwach rolnych i innych obiektach rekreacyjnych.

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów i wariantu szamba, jego średnia cena wynosi u nas pomiędzy 1000 - 3000 złotych.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 5 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)