Szamba betonowe Tychy

Solidne, wytrzymałe, a także odporne nawet na duże obciążenia są nasze szamba betonowe. Produkty te są bardzo ciężkie, dzięki czemu można je stabilnie umieścić w gruncie, co więcej nawet duże ciśnienie wody nie jest w stanie wypchnąć ich na powierzchnię.

Klientom oferujemy modele jednokomorowe lub dwukomorowe, które są najpopularniejszymi rozwiązaniami stosowanymi w domach jednorodzinnych. Dzięki nim możesz wybudować swoją wymarzoną nieruchomość na działce bez dostępu do sieci kanalizacyjnej. Co stanowi ogromne ułatwienie.

Wykonujemy szczelne szamba, które są bezpieczne, a dzięki wyposażeniu ich w odpowiednio dopasowane pokrywy nie wydostają się z nich żadne opary, ani szkodliwe substancje.

Decydując się na zakup zbiornika należy pamiętać, że istnieją konkretne ustalenia prawne co do tego gdzie może zostać on postawiony.

Przede wszystkim musi znaleźć się w odległości co najmniej 2 metrów od sąsiedniej działki, drogi i chodnika. Co więcej miejsce to musi być oddalone przynajmniej 5 metrów od drzwi i okien domu, a także przynajmniej 15 metrów od studni.

Warto mieć także na uwadze, że budując zbiornik powyżej 10 m3 należy otrzymać zgodę na jego budowę. W przypadku mniejszych zbiorników nie jest ona wymagana.