Szamba betonowe Kielce

W każdym budynku mieszkalnym produkowane są nieczystości, dlatego niezbędne jest zapewnienie odpowiedniego systemu ich odprowadzania. Jeśli obiekt nie jest podłączony do przyłącza kanalizacyjnego, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie szamba, czyli bezodpływowego zbiornika, w którym przechowywane są nieczystości.

Na rynku dostępne są modele betonowe oraz plastikowe. Ze względu na swoje właściwości, powszechniej wykorzystywane są te pierwsze, które, są znacznie cięższe, dlatego lepiej osadzają się w gruncie, co zapobiega ich wypchnięciu przez wody gruntowe. Ponadto są solidniejsze, dzięki czemu wykazują się wyższą trwałością.

Jesteśmy producentem szamb betonowych, chcąc zapewnić Klientom kompleksową obsługę, w ofercie posiadamy także transport konstrukcji oraz ich podłączanie do instalacji Klienta. Ze względu na prostotę konstrukcji, montaż przebiega sprawnie. Wystarczy tylko zadbać o ich izolację oraz podłączyć do przewodów kanalizacyjnych. W asortymencie posiadamy szamba betonowe różniące się między sobą wymiarami, dzięki czemu można dobrać model odpowiedni do potrzeb konkretnego budynku.

Jako producent posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a zatrudniani przez nas pracownicy to w pełni wykwalifikowani fachowcy. Swoje usługi świadczymy na terenie Kielc, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.