Szamba betonowe Kielce

Komu i kiedy są potrzebne szamba betonowe w mieście Kielce? W każdym budynku mieszkalnym produkowane są nieczystości, dlatego niezbędne jest zapewnienie odpowiedniego systemu ich odprowadzania. Jeśli obiekt nie jest podłączony do przyłącza kanalizacyjnego, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie szamba, czyli bezodpływowego zbiornika, w którym przechowywane są nieczystości. Produkujemy zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę w rozmiarach 4,6,8,10 i 12m3.

Na rynku w Kielcach dostępne są szamba betonowe oraz plastikowe. Ze względu na swoje właściwości, powszechniej wykorzystywane są te pierwsze, które, są znacznie cięższe, dlatego lepiej osadzają się w gruncie, co zapobiega ich wypchnięciu przez wody gruntowe. Ponadto są solidniejsze, dzięki czemu wykazują się wyższą trwałością.

Producent szamb betonowych Kielce

Jesteśmy producentem szamb betonowych, chcąc zapewnić Klientom kompleksową obsługę, w ofercie posiadamy także transport konstrukcji oraz ich podłączanie do instalacji Klienta. Ze względu na prostotę konstrukcji, montaż przebiega sprawnie w mieście Kielce. Wystarczy tylko zadbać o ich izolację oraz podłączyć do przewodów kanalizacyjnych. W asortymencie posiadamy szamba betonowe różniące się między sobą wymiarami, dzięki czemu można dobrać model odpowiedni do potrzeb konkretnego budynku.

Jako producent szamb betonowych mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a zatrudniani przez nas pracownicy to w pełni wykwalifikowani fachowcy. Swoje usługi świadczymy na terenie Kielc, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)