Szamba betonowe Kielce

Komu i kiedy są potrzebne szamba betonowe w mieście Kielce? W każdym budynku mieszkalnym produkowane są nieczystości, dlatego niezbędne jest zapewnienie odpowiedniego systemu ich odprowadzania. Jeśli obiekt nie jest podłączony do przyłącza kanalizacyjnego, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie szamba, czyli bezodpływowego zbiornika, w którym przechowywane są nieczystości. Produkujemy zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę, deszczówkę w rozmiarach 4,6,8,10 i 12m3.

Na rynku w Kielcach dostępne są szamba betonowe oraz plastikowe. Ze względu na swoje właściwości, powszechniej wykorzystywane są te pierwsze, które, są znacznie cięższe, dlatego lepiej osadzają się w gruncie, co zapobiega ich wypchnięciu przez wody gruntowe. Ponadto są solidniejsze, dzięki czemu wykazują się wyższą trwałością.

Producent szamb betonowych Kielce

Jesteśmy producentem szamb betonowych, chcąc zapewnić Klientom kompleksową obsługę, w ofercie posiadamy także transport konstrukcji oraz ich podłączanie do instalacji Klienta. Ze względu na prostotę konstrukcji, montaż przebiega sprawnie w mieście Kielce. Wystarczy tylko zadbać o ich izolację oraz podłączyć do przewodów kanalizacyjnych. W asortymencie posiadamy szamba betonowe różniące się między sobą wymiarami, dzięki czemu można dobrać model odpowiedni do potrzeb konkretnego budynku.

Jako producent szamb betonowych mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a zatrudniani przez nas pracownicy to w pełni wykwalifikowani fachowcy. Swoje usługi świadczymy na terenie Kielc, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.