Szamba betonowe Elbląg

Jednokomorowe lub dwukomorowe szamba betonowe wykonają dla Ciebie nasi specjaliści z miasta Elbląg. Jeśli chodzi o modele jednokomorowe to nie zawierają one żadnych przegród. Zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę mają rozmiar 4,6,8,10,12m3. Wielkość należy dopasować do metrażu i ilości osób zamieszkujących dany dom.

Producent szamb betonowych wykonuje zbiorniki z trwałych i wytrzymałych materiałów, natomiast do ich łączenia wykorzystujemy specjalny klej odporny na działanie wody oraz mrozu. W ten sposób zapewniamy klientom wysoką jakość w dobrej cenie.

Szambo betonowe 4,6,8,10,12m3

Nasze szamba dostępne są również w wersji dwukomorowej, dzięki temu, że są one od siebie oddzielone od siebie betonową przegrodą możliwe jest początkowe oczyszczenie ścieków przed rozsączaniem. Takie rozwiązanie jest bardzo opłacalne głównie dlatego, że tego typu zbiornik zapełnia się wolniej niż jednokomorowy. Mieszkańcy miasta Elbląg są zadowoleni z naszych zbiorników na szambo 4,6,8,10,12m3.

Warto również zauważyć, że w przypadku modelu dwukomorowego szamba betonowego istnieje możliwość oddzielenia od siebie nieczystości stałych, jak i ciekłych.

Producent szamb betonowych Elbląg

W naszej ofercie mamy też oczyszczalnie przydomowe wielokomorowe! Takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w przypadku bloków i dużych budynków wielorodzinnych w mieście Elbląg. W zależności od wielkości takiego obiektu można dopasować do niego zbiornik na szambo betonowe odpowiedniej wielkości.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)