Szamba betonowe Elbląg

Jednokomorowe lub dwukomorowe szamba betonowe wykonają dla Ciebie nasi specjaliści z Elbląga. Jeśli chodzi o modele jednokomorowe to nie zawierają one żadnych przegród. Zbiorniki te mają różne pojemności, których wielkość należy dopasować do metrażu i ilości osób zamieszkujących dany dom.

Wykonujemy je z trwałych i wytrzymałych materiałów, natomiast do ich łączenia wykorzystujemy specjalny klej odporny na działanie wody oraz mrozu. W ten sposób zapewniamy klientom wysoką jakość w dobrej cenie.

Nasze szamba dostępne są również w wersji dwukomorowej, dzięki temu, że są one od siebie oddzielone od siebie betonową przegrodą możliwe jest początkowe oczyszczenie ścieków przed rozsączaniem. Takie rozwiązanie jest bardzo opłacalne głównie dlatego, że tego typu zbiornik zapełnia się wolniej niż jednokomorowy.

Warto również zauważyć, że w przypadku modelu dwukomorowego szamba betonowego istnieje możliwość oddzielenia od siebie nieczystości stałych, jak i ciekłych.

W naszej ofercie mamy też oczyszczalnie przydomowe wielokomorowe, takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w przypadku boków i dużych budynków wielorodzinnych. W zależności od wielkości takiego obiektu można dopasować do niego zbiornik odpowiedniej wielkości.