Szamba betonowe Olsztyn

Oferujemy profesjonalne, bezodpływowe zbiorniki do gromadzenia ścieków. Zajmujemy się również montażem szamba, które wykonujemy zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów prywatnych, których budynki nie posiadają dostępu do kanalizacji.

Szamba betonowe wykonujemy z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim szczelne. Ich ogromną zaletą jest także odporność na uszkodzenia zarówno mechaniczne, atmosferyczne, jak i chemiczne.

Tworzone przez nas oczyszczalnie przydomowe montujemy na terenie Olsztyna oraz okolic. Co więcej zajmujemy się także budową zbiorników na deszczówkę. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Zamontowane zbiorniki umożliwią zebranie nadmiaru wody z rur.

Nasze szamba betonowe mają mnóstwo zalet, dostępne są zarówno w wersji jednokomorowej, która doskonale sprawdzi się w domkach jednorodzinnych, letniskowych z małym i średnim metrażem. Natomiast dwukomorowe nadają się do zamontowania w domach wielorodzinnych, ponieważ dzięki dwóm komorom wolniej się zapełniają.

Oczyszczalnie przydomowe wykonywane są przez profesjonalistów, poza tym można uzupełnić je o dodatki, takie jak płyty najazdowe, a także kominki i włazy betonowe, a także płyty grodziowe. Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu.