Szamba betonowe Olsztyn

Dla mieszkańców miasta Olsztyn oferujemy szamba betonowe oraz profesjonalne, bezodpływowe zbiorniki do gromadzenia ścieków. Zajmujemy się również montażem szamba, które wykonujemy zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów prywatnych, których budynki nie posiadają dostępu do kanalizacji. Producent szamb betonowych gwarantuje najlepszą cenę, a także 5-letnią gwarancję na zbiorniki.

Szambo betonowe 4,6,8,10 i 12m3

Szamba betonowe wykonujemy z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim szczelne. Ich ogromną zaletą jest także odporność na uszkodzenia zarówno mechaniczne, atmosferyczne, jak i chemiczne. Dla miasta Olsztyn mamy warianty szamba: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe oraz rozmiary 4,6,8,10 i 12m3. Oferujemy szamba betonowe, a także zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz dodatki.

Producent szamb betonowych Olsztyn

Tworzone przez nas oczyszczalnie przydomowe montujemy na terenie miasta Olsztyn oraz jego okolic. Co więcej zajmujemy się także budową zbiorników na deszczówkę. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Zamontowane zbiorniki na szambo umożliwią zebranie nadmiaru wody z rur.

Nasze szamba betonowe mają mnóstwo zalet, dostępne są zarówno w wersji jednokomorowej, która doskonale sprawdzi się w domkach jednorodzinnych, letniskowych z małym i średnim metrażem. Natomiast dwukomorowe nadają się do zamontowania w domach wielorodzinnych, ponieważ dzięki dwóm komorom wolniej się zapełniają.

Zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę

Oczyszczalnie przydomowe wykonywane są przez profesjonalistów, poza tym można uzupełnić je o dodatki, takie jak płyty najazdowe, a także kominki i włazy betonowe, a także płyty grodziowe. Zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę, jak i szambo charakteryzuje wysoka trwałość. Zainteresowanych klientów z miasta Olsztyn zapraszamy do kontaktu!