Szamba betonowe Wielkopolska

Działalność jako producent szamb betonowych rozpoczęliśmy na niewielką skalę w jednym mieście. Naszą domeną od początku były zbiorniki na szambo betonowe, gnojowicę i deszczówkę. Szybko rozszerzyliśmy produkcję i usługi, w związku z rosnącym zapotrzebowaniem klientów z wielu zakątków kraju. W związku z bardzo intensywnym rozwojem budownictwa mieszkaniowego, w bardzo krótkim czasie z małej firmy produkcyjnej zamieniliśmy się w kompleksowego dostawcę szamb betonowych i dodatków do szamb. Naszym klientom oferujemy również zbiorniki wielkogabarytowe i zbiorniki przeciwpożarowe, a rozmiar to: 4,6,8,10,12m3. Główne miasta, które zaopatrujemy w Wielkopolsce to: Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno. Pracujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i małych i większych firm na terenie całego kraju, a Wielkopolska to czołowy region. W 100% angażujemy się zarówno w niewielkie, jak i duże projekty. Wykonujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe.

Szambo betonowe Wielkopolska

Dla naszych Klientów, którzy planują budowę lub remont wymarzonego domu lub zakładu, produkujemy, a także sprzedajemy, dowozimy i montujemy wysokiej jakości, solidne i trwałe szamba betonowe. Zachęcamy wszystkich mieszkańców województwa wielkopolskiego do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Lider-Szamba to solidna i konkurencyjna cenowo oferta szamb betonowych i dodatków do szamb i zbiorników na szambo, gnojowicę, deszczówkę . Znajdą u nas Państwo również zbiorniki wielkogabarytowe i zbiorniki przeciwpożarowe. Oferujemy szamba dla miast: Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno i okolic. Dla naszych kontrahentów jesteśmy zawsze profesjonalnym, bogatym w wiedzę teoretyczną i praktyczną partnerem, który bierze aktywny udział w planowaniu i realizacji zamówień – także tych niestandardowych. Bardzo chętnie przygotujemy dla Państwa ciekawą ofertę na szambo betonowe, a także w dodatki do szamb – bez względu na to, czy dopiero planują Państwo budowę, czy rozpoczynają gruntowny remont, przebudowę i odnawianie nieruchomości starszych. Do grona naszych klientów należą zarówno osoby prywatne, jak również małe i duże firmy budowlane. W Lider-Szamba każdy klient z województwa wielkopolskiego (a także z całej Polski) znajdzie produkt dla siebie!

Szamba betonowe wielkopolskie

Producent szamb betonowych

Jeżeli rozpocząłeś budowę wymarzonego domu lub jesteś w trakcie gruntownego remontu starej nieruchomości w Poznaniu lub okolicach, musisz koniecznie do nas zadzwonić i poprosić o ofertę specjalną na szambo betonowe! Wielkopolska jest kolejnym województwem, w którym mamy wielu zadowolonych z naszych usług klientów. Zarówno klienci prywatni, jak i firmy budowlane z Kalisza i Konina również otrzymają w pełni profesjonalne i fachowe doradztwo techniczne. Chętnie służyć będziemy Państwu pomocą w doborze zbiornika betonowego 4,6,8,10,12m3. Nasze wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza techniczno-produktowa z pewnością będą dodatkowym atutem.

Szamba betonowe Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno

Producent szamb betonowych Lider-Szamba to firma z wieloletnią tradycją i historią. Cała Wielkopolska ceni zarówno nasze szamba betonowe w wymiarach 4,6,8,10,12m3, a także zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę dodatki. Na nasze stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących oferty, a także cennik i przydatne artykuły branżowe.

Wszystkim naszym klientom z województwa wielkopolskiego i miast: Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno oraz mniejszych miejscowości, gwarantujemy bardzo szybki transport. Oferta zawiera również darmowy, solidny montaż zakupionych u nas zbiorników na szambo, deszczówkę i gnojowicę. Udzielamy również Państwu 3-letniej gwarancji, w czasie której służymy naszą fachową pomocą! Zapraszamy do współpracy przy wyborze i zakupie zbiornika.
 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)