Szamba betonowe Kalisz

Jedno-, dwu-, a także wielokomorowe są szamba betonowe wykonywane przez naszą firmę. Doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Klientom świadczymy kompleksowe usługi, do których należ transport na terenie całego Kalisza oraz jego okolic.

Wykonujemy je z odpornego na uszkodzenia betonu wzmacnianego prętem żebrowym, co sprawia, że są wytrzymałe także na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Nasze zbiorniki dostępne są w atrakcyjnych cenach, ponieważ dostosowujemy je do kieszeni naszych klientów.

Szamba betonowe posiadają również zbrojone dno mające właściwości wodno- i mrozoodporne. Wszystkie realizacje wykonujemy z zachowaniem należytej ostrożności i dokładności, tak aby w były sprawne i w pełni odpowiadały na potrzeby klientów.

W naszej ofercie mamy również zbiornik na deszczówkę, który pomoże Ci w ekonomiczny sposób gromadzić wodę z opadów, a następnie wykorzystać ją na przykład do podlewania ogrodu. Koszt takiego zbiornika bardzo szybko się zwraca, a co więcej jest on przyjazny dla środowiska.

Zależy nam na tym, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, dlatego chętnie doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniego modelu, a także zaproponujemy praktyczne dodatki, które doskonale uzupełnią szamba betonowe.