Szamba betonowe Konin

Każdy dom musi posiadać system, który służy do usuwania nieczystości. Jeśli nie ma możliwości podłączenia go pod węzeł kanalizacyjny, bardzo dobrze rozwiązanie stanowią nasze szamba betonowe lub przydomowe oczyszczalnie ścieków. Do produkcji naszych konstrukcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, które wpływają na ich wytrzymałość. Nasze konstrukcje są w stanie poradzić sobie z agresywnym środowiskiem biologicznym oraz chemicznym, a także z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Oczyszczalnie przydomowe stanowią rozwiązanie, którego popularność z roku na rok coraz bardziej rośnie. Dzieje się tak dlatego, że są praktycznie bezobsługowe, przyczyniają się do znacznych oszczędności oraz stanowią rozwiązanie przyjazne środowisku. Znajdujące się w nich odpady są poddawane naturalnym procesom biologicznym. Ich skutkiem jest neutralizacja odpadów i przemiana w minerały, które mogą być bezpiecznie odprowadzone do gruntu.

Zajmujemy się także produkcją szamb betonowych. Nasze konstrukcje charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz trwałością, dzięki której są w stanie funkcjonować przez wiele lat. Są także szczelne, dlatego nieczystości mogą być bezpiecznie przechowywane wewnątrz i nie przedostają się do gruntu lub wody. Nasze konstrukcje są budowane zgodnie ze wszelkimi normami oraz sztuką budowlaną. Serdecznie zapraszamy Klientów z Konina i okolic, do skorzystania z naszej oferty.