Szamba betonowe Poznań

Naszym Klientom z miasta Poznań i okolicy dostarczamy różnorodne rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości, a w szczególności szamba betonowe. Jako producent szamb betonowych wykonujemy zbiorniki na gnojowicę i deszczówkę, w charakterze szamba betonowego lub przydomowych oczyszczalni ścieków. W cenie zbiorników na szambo znajduje się także ich montaż. Przy zakupie konstrukcji 4,6,8,10,12 m3 w bardzo przystępnej cenie oferujemy ich transport w miejsce wskazane przez Klienta.

Szambo betonowe Poznań

Nie wszystkie posesje mogą być podłączone do miejskiego węzła kanalizacyjnego. Jeśli nie istnieje taka możliwość, niezbędna jest budowa przydomowego szamba betonowego. Jako producent oferujemy różnego rodzaju rozwiązania obejmujące jedno-, dwu- lub wielokomorowe zbiorniki na szambo. Zbiorniki na nieczystości są dostępne w rozmiarach 4,6,8,10 i 12m3!

Producent szamb w Poznaniu

Chcąc znacznie zmniejszyć zużycie wody na swojej posesji, warto zainwestować w zbiornik na deszczówkę. Można w nim magazynować wodę opadową, która bardzo dobrze sprawdza się np. podczas podlewania roślin, czy mycia samochodu. System odprowadza wodę z dachu do zbiornika na deszczówkę. Jest w nim ona oczyszczana z zanieczyszczeń organicznych oraz nieorganicznych, takich jak np. liście czy piasek. Szamba betonowe, które montujemy w mieście Poznań, charakteryzują się wysoką trwałością i szczelnością.

Zbiorniki 4,6,8,10 i 12m3

Naszym klientom dostarczamy także przydomowe oczyszczalnie ścieków na szambo 4,6,8,10 i 12m3. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które jest ekologiczne, niemal bezobsługowe oraz gwarantujące bardzo niskie koszty użytkowania. Dzięki temu okres zwrotu inwestycji jest bardzo krótki. Wewnątrz naszych oczyszczalni ścieków wzbudzane są procesy biologiczne, dzięki którym ścieki są rozkładane na nieszkodliwe związki mineralne. Zapraszamy mieszkańców Poznania i okolic!