Szamba betonowe Poznań

Naszym Klientom z Poznania i okolic dostarczamy różnorodne rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości. Jesteśmy producentem zbiorników, które mogą posłużyć do magazynowania deszczówki, w charakterze szamba betonowego lub przydomowych oczyszczalni ścieków. W cenie zbiorników znajduje się także ich montaż. Przy zakupie konstrukcji, w bardzo przystępnej cenie, oferujemy ich transport w miejsce wskazane przez Klienta.

Nie wszystkie posesje mogą być podłączone do miejskiego węzła kanalizacyjnego. Jeśli nie istnieje taka możliwość, niezbędna jest budowa przydomowego szamba betonowego. Jako producent oferujemy różnego rodzaju rozwiązania obejmujące jedno-, dwu- lub wielokomorowe zbiorniki na szambo.

Chcąc znacznie zmniejszyć zużycie wody na swojej posesji, warto zainwestować w zbiornik na deszczówkę. Można w nim magazynować wodę opadową, która bardzo dobrze sprawdza się np. podczas podlewania roślin, czy mycia samochodu. System odprowadza wodę z dachu do zbiornika na deszczówkę. Jest w nim ona oczyszczana z zanieczyszczeń organicznych oraz nieorganicznych, takich jak np. liście czy piasek.

Naszym klientom dostarczamy także przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które jest ekologiczne, niemal bezobsługowe oraz gwarantujące bardzo niskie koszty użytkowania. Dzięki temu okres zwrotu inwestycji jest bardzo krótki. Wewnątrz naszych oczyszczalni ścieków wzbudzane są procesy biologiczne, dzięki którym ścieki są rozkładane na nieszkodliwe związki mineralne.