Szamba betonowe Koszalin

Brak dostępu do kanalizacji to problem z jakim spotyka się wiele osób budujących domy, gospodarstwa czy firmy w mieście Koszalin. W takiej sytuacji najkorzystniejszym rozwiązaniem są oczyszczalnie przydomowe: szamba betonowe o wymiarach 4,6,8,10 i 12m3.

Dzięki temu, że oferujemy szamba betonowe o różnej wielkości oraz głębokości można je w łatwy sposób dopasować do ilości mieszkających w budynku osób. Modele jednokomorowe to najtańsze dostępne w naszej ofercie zbiorniki. Warto się na nie zdecydować w przypadku małej rodziny. Oprócz tego wykonujemy szczelne zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a Koszalin jest ważnym miastem w woj. zachodniopomorskim na trasie naszej dystrybucji.

Producent szamb betonowych Koszalin

Modele dwukomorowe są droższe, ale będą opłacalną inwestycją dla dużych rodzin. Jeśli duża rodzina wybierze zbiornik na szambo jednokomorowy jego wykonanie będzie tańsze, ale koszty przeznaczone na wwożenie nieczystości przez szambiarkę znacznie wzrosną, ponieważ trzeba będzie je bardzo często opróżniać.

Jeśli jednak duża rodzina wybierze zbiornik na szambo dwukomorowe, to gromadzone w nim czystości zostaną rozdzielone na płynne i stałe, dzięki czemu będzie się on zapełniał dużo wolniej. W związku z tym jego zastosowanie będzie dużo bardziej ekonomiczne, ponieważ znacznie zmniejszy ilość wywozów ścieków.

Nasze szamba betonowe tworzymy, dowozimy i montujemy u klientów na terenie całego Koszalina! Co więcej otrzymują oni od na pięcioletnią gwarancję na wybraną oczyszczalnie przydomową.


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)