Szamba betonowe Koszalin

Brak dostępu do kanalizacji to problem z jakim spotyka się wiele osób budujących domy, gospodarstwa czy firmy. W takiej sytuacji najkorzystniejszym rozwiązaniem są oczyszczalnie przydomowe.

Dzięki temu, że oferujemy szamba betonowe o różnej wielkości oraz głębokości można je w łatwy sposób dopasować do ilości mieszkających w budynku osób. Modele jednokomorowe to najtańsze dostępne w naszej ofercie zbiorniki. Warto się na nie zdecydować w przypadku małej rodziny.

Modele dwukomorowe są droższe, ale będą opłacalną inwestycją dla dużych rodzin. Jeśli duża rodzina wybierze zbiornik jednokomorowy jego wykonanie będzie tańsze, ale koszty przeznaczone na wwożenie nieczystości przez szambiarkę znacznie wzrosną, ponieważ trzeba będzie je bardzo często opróżniać.

Jeśli jednak duża rodzina wybierze zbiornik dwukomorowe, to gromadzone w nim czystości zostaną rozdzielone na płynne i stałe, dzięki czemu będzie się on zapełniał dużo wolniej. W związku z tym jego zastosowanie będzie dużo bardziej ekonomiczne, ponieważ znacznie zmniejszy ilość wywozów ścieków.

Nasze szamba betonowe tworzymy, dowozimy i montujemy u klientów na terenie całego Koszalina. Co więcej otrzymują oni od na pięcioletnią gwarancję na wybraną oczyszczalnie przydomową.