Szamba betonowe Szczecin

Oferujemy najpopularniejsze zbiorniki na szambo, gnojowicę i deszczówkę, do których należą szczelne szamba betonowe o wymiarach 4,6,8,10 i 12m3. Nasza firma jako producent szamb betonowych łączy w sobie wysoką jakość i dobrą cenę, a także wykorzystuje do produkcji wysokiej jakości materiały. Dostarczamy zbiorniki dla miasta Szczecin z darmowym montażem i gwarancją na 3 lat.

Szamba betonowe dodatkowo zabezpieczmy poprzez pokrycie ich masą izobelt. Co więcej kominek oraz pokrywa do każdego zbiornika montowane są za pomocą kleju, który jest wodo i mrozoodporny. W ten sposób oczyszczalnie przydomowe są odpowiednio zabezpieczone.

Nasze szamba betonowe zostały dodatkowo wyposażone w przejścia szczelne zalane w betonie. Takie rozwiązanie sprawia, że montaż rury PVC można wykonać samodzielnie bez konieczności wzywania hydraulika. Szczecin to miasto, gdzie ciągle potrzebne są zbiorniki na szambo.

Producent szamb betonowych Szczecin

Warto zauważyć, że oferujemy jedynie produkty atestowane, posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności w tym zakresie. Naszym celem jest zapewnienie klientom najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań. Dlatego poza przydomowymi oczyszczalniami oferujemy także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę o wymiarach 4,6,8,10 i 12m3.

Takie zbiorniki pozwalają na znaczne oszczędności, głównie dlatego, że zgromadzoną w nich deszczówkę można wykorzystać do podlewania roślin w ogródku, ale również do spłukiwania wody w toalecie.

Nasze oczyszczalnie przydomowe wykonujemy dla klientów na terenie całego Szczecina i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.


 

5/5 - (2 votes)