Szamba betonowe Szczecin

Oferujemy najpopularniejsze zbiorniki na szambo, gnojowicę i deszczówkę, do których należą szczelne szamba betonowe o wymiarach 4,6,8,10 i 12m3. Nasza firma jako producent szamb betonowych łączy w sobie wysoką jakość i dobrą cenę, a także wykorzystuje do produkcji wysokiej jakości materiały. Dostarczamy zbiorniki dla miasta Szczecin z darmowym montażem i gwarancją na 5 lat.

Szamba betonowe dodatkowo zabezpieczmy poprzez pokrycie ich masą izobelt. Co więcej kominek oraz pokrywa do każdego zbiornika montowane są za pomocą kleju, który jest wodo i mrozoodporny. W ten sposób oczyszczalnie przydomowe są odpowiednio zabezpieczone.

Nasze szamba betonowe zostały dodatkowo wyposażone w przejścia szczelne zalane w betonie. Takie rozwiązanie sprawia, że montaż rury PVC można wykonać samodzielnie bez konieczności wzywania hydraulika. Szczecin to miasto, gdzie ciągle potrzebne są zbiorniki na szambo.

Producent szamb betonowych Szczecin

Warto zauważyć, że oferujemy jedynie produkty atestowane, posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności w tym zakresie. Naszym celem jest zapewnienie klientom najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań. Dlatego poza przydomowymi oczyszczalniami oferujemy także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę o wymiarach 4,6,8,10 i 12m3.

Takie zbiorniki pozwalają na znaczne oszczędności, głównie dlatego, że zgromadzoną w nich deszczówkę można wykorzystać do podlewania roślin w ogródku, ale również do spłukiwania wody w toalecie.

Nasze oczyszczalnie przydomowe wykonujemy dla klientów na terenie całego Szczecina i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!