Szamba betonowe Bochnia

Wytwarzamy wspaniałe i szczelne szamba betonowe dla miasta Bochnia. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo, chcemy zaoferować dla Państwa najtańszą usługę. Charakteryzuje nas niewielka cena, błyskawiczna responsywność, a także pełne podejście. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz dodatki jak: dekle, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miast w naszym kraju, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać się o dostępność dla lokalizacji Bochnia. W firmie Lider tradycyjna usługa ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lat gwarancji oraz montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi i dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe BochniaSzamba betonowe, które wytwarzamy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

SZAMBO BETONOWE BOCHNIA

Lider Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Bochnia. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną oraz cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu oraz dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miasta Bochnia wynika z wysokiej sprzedaży oraz wypracowanych metod.

 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)