Szamba betonowe Łańcut

Szamba betonowe to inwestycja na wiele lat, dlatego już na etapie planowanego zakupu warto przemyśleć kilka istotnych kwestii dotyczących m.in. pojemności zbiornika oraz materiału, z jakiego został wykonany. Chcesz zamówić solidne i trwałe szambo betonowe? Łańcut może liczyć na kompleksowe wsparcie pracowników naszej firmy.

Szambo betonowe Łańcut

Zbiornik na szambo betonowe umożliwia gromadzenie nieczystości produkowanych przez osoby tworzące dane gospodarstwo domowe. Nasza firma już od kilkunastu lat z powodzeniem zajmuje się produkcją wysokiej jakości szamb betonowych w Łańcucie. Nasze zbiorniki wykonywane są z wodoszczelnego betonu B25W8, który odporny jest na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia, a ze względu na bardzo dużą masę mogą zostać stabilnie zakotwiczone w gruncie bez możliwości przemieszczania. Oferowane przez nas szamba charakteryzują się dużą wytrzymałością, długowiecznością oraz wyjątkową szczelnością. Organizowany przez nas transport powoduje, że zbiorniki dostarczane są do klienta w krótkim czasie w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo do każdego zakupionego szamba oferujemy montaż gratis.

Szamba betonowe Łańcut

Producent szamb betonowych

Oferowane przez nas zbiorniki na szambo posiadają certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności. W celu uzyskania informacji na temat zamówienia szamba betonowego w Łańcucie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielą nasi specjaliści. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi wraz z dźwigiem HDS zakupiony zbiornik w możliwe najkrótszym czasie dostarczony zostanie we wskazane przez klienta miejsce. Postaw na sprawdzone szamba betonowe. Łańcut może liczyć na szczelne zbiorniki w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Szamba betonowe w Łańcucie

Oferowane przez nas zbiorniki betonowe posiadają pojemność 4 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3. W przypadku potrzeby zakupu zbiornika o innej pojemności jesteśmy w stanie wyprodukować również zbiorniki o pożądanych rozmiarach. Jakie wybrać szamba betonowe? Łańcut to miasto, w którym nasi specjaliści pomogą dobrać zbiornik do wielkości gospodarstwa domowego. Do najczęściej wybieranych szamba betonowych w mieście Łańcut należą zbiorniki dwu- lub trzykomorowe. Pojemność zbiornika na szambo uzależniona jest oczywiście od liczby domowników. 4-osoobowa rodzina zużywa średnio od 10 do 12 m3 wody w ciągu miesiąca. W takim przypadku najlepszym wyborem jest zbiornik, którego pojemność wynosi ok. 12 m3.