Szamba betonowe Zgierz

Produkujemy wspaniałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Zgierz. Jako regionalny sprzedawca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom wyróżniającą się usługę. Cechuje nas niewielka cena, szybka realizacja oraz całościowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe, a także dodatki takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Wobec wielu miast w kraju, jak również zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać nas o dostępność dla lokalizacji Zgierz. W naszej firmie, standardowa oferta to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i wstawienie. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe ZgierzSzamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z solidnego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Konstruowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBO BETONOWE ZGIERZ

Firma szamba jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych firm wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Zgierz. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam chwalić się mocną, ale i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu, a także dobrych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport i montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Zgierz bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i opracowanych metod produkcji.

 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)