Szamba betonowe Żyrardów

Budujemy wysokiej jakości oraz szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Żyrardów. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, chcemy przygotować naszym Klientom wyróżniającą się opcję. Cechuje nas niska cena, błyskawiczna responsywność i kompleksowe podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, a także komponenty jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miejscowości z Polski, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę dopytać się o dostępność dla lokalizacji Żyrardów. W firmie Lider normalna usługa ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe ŻyrardówSzamba betonowe, które wytwarzamy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

SZAMBO BETONOWE ŻYRARDÓW

Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych ogólnopolskich podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miasta Żyrardów. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam chlubić się mocną oraz docenianą marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport, a także montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Żyrardów bierze początek z wysokiej sprzedaży i opracowanych metod.

 

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)