Szamba z wykopem Kraków

Budujemy solidne i hermetyczne szamba betonowe z wykopem, montażem i koparką dla miasta Kraków. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, a także gnojowicę , możemy zaoferować naszym Klientom najtańszą opcję. Cechuje nas niewielka cena, terminowa realizacja, a także kompleksowe podejście do zadania. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe, a także dodatki jak np. dekle, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w naszym kraju, jak również zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy dopytać nas o dostępność dla miasta Kraków. W naszej firmie, normalna opcja to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy, a także montaż. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe z wykopem dostępne są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba z wykopem KrakówSzamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane przez nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBO BETONOWE Z WYKOPEM I MONTAŻEM

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnopolskich firm sprzedających szamba betonowe z wykopem i montażem dla miejscowości Kraków. Znamienne doświadczenie pozwala firmie chlubić się mocną i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zdobywaniu oraz dobrych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość obsługi klienta oraz realizacja sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż z koparką. Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niska cena za szambo betonowe dla miejscowości Kraków bierze się z ogromnej sprzedaży, a także opracowanych metod działania.

 

SZAMBA Z KOPARKĄ, WYKOPEM I MONTAŻEM Kraków

Jakie produkty oferuje producent Lider-Szamba?

W naszej ofercie są szamba betonowe z wykopem, koparką i montażem w wariantach jedno, dwu, trzy i wielokomorowe. Dostępne objętości to 4,6,8,10 i 12m3 oraz szamba na zamówienie. Oprócz tego sprzedajemy dodatki do szamb, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz kanały samochodowe.

Jaka jest cena szamba betonowego?

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Co zawiera zakup szamba betonowego?

Oferujemy zbiornik wodoszczelny, właz betonowy, kominek rewizyjny, dokumentacja PZH oraz ITB, gwarancja na okres 3 lat, a także wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy lokalizacja ma znaczenie przy zakupie szamba?

Działamy w całej Polsce. Lokalizacja może natomiast mieć znaczenie w przypadku kosztów transportu oraz dostępności usługi szamba z koparką.

Jak dobrać odpowiednią wielkość zbiornika?

Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę ilość ścieków generowanych przez gospodarstwo teraz, ale i jego potencjalny wzrost lub spadek na przestrzeni lat. Istotna jest również pojemność pojazdu, który w danej miejscowości odbiera nieczystości.

5/5 - (2 votes)